SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WALCZ, WALCZ, WALCZ!!!! - wszystko o Sztukach Walki

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18720

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28367
Andrzej wygra ;) 20 kg masy ma więcej od Adamka ;D

Train hard...to the pain...like a freak!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30684
wolałbym aby wygrał Adamek, nie wiem czemu bardziej go lubię. jednak wynik spotkania jest nieprzewidywalny. jednak jakbym miał stawiać na któregoś, to chyba Gołota ma realniejsze szanse na wygraną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Technicznie Adamek jest lepszy od Gołoty. Ale trzeba pamiętać, że to jest Aż 20 kg różnicy. Andrzejowi wyjdzie jeden celny cios i Tomasz zalicza zjazd do zajezdni...
Biorąc pod uwagę fakt nieobliczalności Gołoty wszystko może się wydarzyć.

Ciekawe czy po walce oboje będą mogli iść do fotografa zrobić sobie fotę do paszportu









Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2009-10-24 14:33:20

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
ENDRIU~!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
I tak sobie właśnie pomyślałem, że masowo Adamek do Gołoty to jak ja do Vito.
Dokładnie takie same proporcje. Oboje też mamy doświadczenie w Sztukach Walki i oboje jesteśmy ziomkami z jednego osiedla, więc gdybyśmy stawali na przeciwko siebie, to byłaby Białoprądnicka walka stulecia

Proporcje ocenicie sobie na tych dwóch filmikach







Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1037
Gołota cięższy ale jednak stawiam na ADAMKA

P.S.Dajecie ankietę.

CHODŹ ŻYCIE CIĄŻY, PSYCHIKA SIADA, JA SIĘ NIE PODDAM, TO MOJA ZASADA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
jest ankieta

I uwaga!!
Szybki konkurs!!

Pierwsze 3 osoby, które trafnie odpowiedzą jakie dwa nasze produkty są widoczne na filmiku Vito - dostają od nas zestaw testerów Activlab i kilka saszetek naszych produktów.



Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2009-10-24 15:05:42

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Adamek na punkty
edit; o jaki filmik chodzi?

Zmieniony przez - sixth w dniu 2009-10-24 15:11:30

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
o ten



Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
XPAND i Creatine widac w tle
e: widac tez whey protein

Zmieniony przez - sixth w dniu 2009-10-24 15:21:58

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ActiveLab MUSLI GAINBODY - opinie

Następny temat

Degustacja produktów Activlab w VITALAND!

WHEY premium