SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany na noc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
Lion jezeli chcesz przytyc to zryj weglowodany na noc !!!!!!!!!!!

to co oni tu wypisuja na forum, ze na noc to tylko bialeczko, bo ww noc nie sa potrzebne to GOWNO prawda.
Przez nich 2 miesiace moich ciezkich treningow poszlo na marne, bo nie jadlem ww na noc !!!!

Teraz na godzine albo nawet przed samym snem jem powyzej 100 gr makaronu i masa idzie mi jak nigdy.!!!

Organizm do budowy miesni potrzebuje przeciez energii
samo bialko na noc nic nie pomoze, trzeba jesc ww.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masa ? pewnie to nie jest masa miesniowa tylko sam tluszcz ... poczytaj troche o ww.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
ifilt na noc powinno sie zjadac ww o niskim indeksie glikemicznym. Organizm przez noc musi odbudowac straty glikogenu, a takze musi miec energie do regeneracji miesni w ciagu nocy.

Poczytaj wiecej, ale nie o ww a o zywieniu w kultyrystyce!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maciej to co mowi biniu a to co my tutaj to diwe rozne rzeczy i dwie rozne szkoly zywienia.
a moim zdaniem ww w nocy sa potrzebne,nie wiem na ile to prada ale sa kulturysci,ktorzy w nocy np o 3 jedza ww zlozone by uzuplenic glikogen w miesniach.az poczytam troche wiecej na ten ntemat bo interesujacy.bo niby uzuplniamy glikogen,ale ile mozna go zuzyc praktycznie na same procesy zyciowe?skoro nasz wspolczynnik aktywnosci spada praktycznbie wlasnie do procesow zyciowych?
a do tego pacjenta co mowi,ze stracil 2 mce treningow,ty myslusz ze jestes w stanie zrobic np.2kg miesni w miesiac czy dwa?to,ze ci brzuch nie rosnie to nie znaczy,ze jest to miesien a zreszta ty wiesz lepiej dozuc jeszcze kostke smalcu na noc to dopiero masa bedzie szla
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Dobrze mowisz pitos i nalezy Ci sie SOG !

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Trezeba unikac weglowodanow na noc, chyba ze ktos ma bardzo szybka przemiane materi i klopoty z przybraniem na wadze.
przy robieniu zezby odradzam weglowodany po 19-20godz.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
nie chce mi sie was czytac, wy juz sami nie wiecie co i jak.
siuiel wszystkim doradza nie jesc ww na noc tylko bialeczko, pitolos co innego, a zaraz siusiel przyznaje mu racje.

pitolos otoz sa rozni ludzie, jedni po roku treningow przybieraja tylko 2 kg, a inni po 2 miesiacach.
To wszystkoo zalezy od wlasnego organizmu i predyspozycji genetycznych.
Ja akurat mam ta zalete (domyslam sie, ze w przeciwienstwie do was), ze nie obrastam w tluszcz, chocbym jadl sam smalec. Znam swoje mozliwosci i wiem, ze w 2 miesiace moge duzo osiagnac.

Nie ma jednego przepisu zywieniowego dla wszystkich sportowcow Nie kazdy tez moze zostac sportowcem. pamietajcie o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Tak na marginesie to jakbys jadl sam smalec to bys na pewno schudl, nie przytyl. Nikt by nie przytyl.


Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ

Zmieniony przez - maciek w dniu 2002-05-26 12:47:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Skoro uwazasz Fitman ze jestes autorytetem to mam dla ciebie dobra rade, nie czytaj wypowiedzi innch zeby ci sie nie robilo niedobrze. Jesli jednak czytasz to czytaj dokladnie i zastanow sie nad sensem slow i wynikajaca trecia z wypowiedzi bo mozna odniesc wrazenie ze nie rozumiesz tekstu pisanego skoro nie widzisz analogi miedzy moja wypowiedzia a pitosa. Co z tego ze kazdy ma inna przemiane materi i mozliwosci,i jesli ktos ma szybkie tempo metabolizmu powinien zwiekszac inne posilki a nie objadac sie na noc bo to absurd ! Zycze ci z calego serca takiej wiary we wlasne umiejetnosci jaka masz obecnie i zachecam goraco do poszerzania swojej wiedzy z dziedziny odzywianie w sporcie, moze wtedy bedziemy mogli na twoich wypowiedziach skorzystac.
P.S. Jesli bedziesz jadl sam smalec to dokladnie tak jak powiedzial Maciek nic nie przytyjesz. A jesli tak rozpaczliwie chcesz przybrac na tkance tluszczowej to skrobnij mi na maila to cos skombinuje w wolnej chwili !+

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Si2uiel dzieki za soga Tobie tez zaraz dam za caloksztalt.tylko przy uzyciu saa mozna zrobic 2kg czystego miesnia w 2miesiace!to,ze nie obrasta Ci brzuch tluszczem to nie znaczy,ze rosniesz w sam miesien!ale skoro lepiej wiesz to pewnie niedlugo zobaczymy Cie na podium debiutow
p.s. sorki za literowki w poprzednim poscie,ale zmeczony juz bylem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schudnac poprzez picie wody???

Następny temat

Pomiędzy siłką a aerobami ...

WHEY premium