SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wędlina surowa obsuszana

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94733 Napisanych postów 364713 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669880
którym przepisem robiłeś?jak dobry schab nie nastrzykiwany wodą to tak duzo nie puści,ja robiłem pierwszą metodą tylko trzymałem w pojemniku to może z pół szklanki ogólnie odlałem.Teraz robi się drugą metodą to więcej pusciło w samym cukrze niż w metodzie 1 soku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 123
robiłem tak ze dalem do miski sol ok 3 lyzeczeki, 2 lyzeczki cukru + inne przyprawy, wymieszalem, dalem do lodówy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 123
wczoraj dodałem jeszcze wiecej soli, wiecej cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94733 Napisanych postów 364713 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669880
dałeś za mało,zależy ile jeszcze schabu było

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 123
tak z pol kilo, wczoraj dodalem wiecej, moze bd lepiej, w takim razie nie wiem, dzis mija 3 dzien, poczekac jeszcze 2 dni ? czy nie czekac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94733 Napisanych postów 364713 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669880
a jak pół kilo to w miarę proporcje powinny być,poczekać potem i tak on obeschnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
u mnie bardzo niewiele wody puściło, ale moja jakaś nieudaczna, więc chyba coś źle zrobiłam, choć wszystko było jak w przepisie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9968 Napisanych postów 5626 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18371
albo było dobrej klasy mięso,nie nastrzykiwane wodą jak we większości marketów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94733 Napisanych postów 364713 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669880
też mi mało wody wyszło z tej metody 1,z drugiej więcej.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
ciekawa wędlinka na weekend też startuje z jedną i drugą metodą ;)

ch*j wie wszystko :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łososiowe burgery

Następny temat

Ryz z mintajem by Malinowa

WHEY premium