SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Video konkurs Sklepu sfd - pula ponad 1300 zł ! !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Uplouduję, prześlę jak tylko będę miał linka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
proszę o sprawdzenie skrzynki wysłałem z innej poczty pozdrawiam Gawlak
PS zależy mi na tym aby tu pojawił się filmik więc proszę o szybki kontakt będę próbował. :)

Uwaga! Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.

Wiadomość adresowana do użytkownika [email protected] nie została dostarczona z powodu przepełnienia skrzynki tego użytkownika.
Skontaktuj się z nim w inny sposób i poinformuj o przepełnieniu skrzynki lub w razie dalszych wątpliwości możesz zgłosić się o pomoc do administratora Poczty WP.

Zmieniony przez - Gawlak w dniu 2012-07-17 00:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Wczoraj przesłałem i dostałem zwrot na maila. Przed chwilą wysłałem maila ponownie. Proszę sprawdzić. Z góry dzieki za niusa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Gawlak: Coś musi być po twojej stronie - u mnie jest 9 gb wolnego miejsca.

Torturos odpisałem

Wyniki około 16 będą

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Ostatnia praca - rzutem na taśmę :)



Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Kiedy będą wyniki?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
ostatni filmik by był najlepszy gdyby jakieś dobre zakończenie było

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
japonki i skarpetki

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
Danielos moge wrzucić na youtube i tu wyslać link najwyżej pobierzesz albo coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Nie zdajecie sobie sprawy jak trudno wepchnąć paluchy nóg w skarpetach w takie klapki.

Żałuję, że słabo słychać Braci Figo Fagot w samochodzie :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3

Następny temat

Jak brac bialko olimp whey

WHEY premium