SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Valero popełnił samobójstwo !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Wielka strata dla bokserskiego świata.
Był to człowiek wybuchowy( przynajmniej miał dobrze dobrany pseudonim El Inca / Dinamita często można było przeczytać kolejną nieciekawą perypetie z jego życia jak to przeżył wypadek na motocyklu, pobił żonę, aż w końcu ją zabił. Już wtedy wiedziałem że to może być koniec jego kariery, choć nie ukrywam że miałem nadzieje że kraj w którym mieszka i jego ustrój może pozwolić mu ją kontynuować, jednak fakt że sam przyznał się do tego informując recepcjonistkę w hotelu, pokazuje jego odwagę, chociaż pewnie wiele osób się z tym faktem nie zgodzi ale mnie zawsze uczono się do przyznania winny, a on nie uciekł z miejsca zbrodni ale miał odwagę przyznać się do najgorszego! Pewnie wiele osób będzie się ekscytowało jego niesamowitym rekordem dwudziestu siedmiu zwycięstw przed czasem i aż osiemnastu w pierwszej rundzie, ale on zawsze był agresorem, a jego znakami szczególnymi był pressing, szybkość, refleks, technika i siła ciosu. Ja zawsze dzielę mistrzów na dwie grupy, mistrzów taktyki i świetnych techników, których nie zawsze wygrywają przed czasem ale w ringu nie zostawiają ku temu wątpliwości. Drugą grupą są pięściarze ekscytujący którzy dają świetne widowisko. A Edwin Valero z pewnością należał do drugiej grupy. Pewnie jak wielu z was żałuje faktu że nie zobaczymy jego walki z Mannym Pacquiao, walka dwóch niesamowitych pancherów którzy dali by niesamowite widowisko zapamiętane na wiele lat. Jednak jak zawsze niesamowity talent zawsze łączy się z czymś niechcianym i tak jak wielu czempionów i Valero miał coś co budziło lęk.


Zmieniony przez - bokser7393 w dniu 2010-04-20 09:44:30

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Odwaga by było, jakby przyjął karę za swoje czyny.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5532
Nastic pośrednio przyjał bo sam sie zgłosił i oddał sie w rece policji a czy samobójstwo mozna nazwac ucieczka od kary?? niewiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nastic, smierć za śmierć, czy jest coś bardziej sprawiedliwego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Mógł pójść siedzieć (przyznać się do winy) już w pierwszej sprawie o pobicie...
Mógł pójść na odwyk...

poszedł po nóż...

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Nastic, smierć za śmierć, czy jest coś bardziej sprawiedliwego?

Jasne śmierć, jaką sam sobie wybrał. Szkoda, że jego żona nie miała tego szczęścia.

BAMF zgadzam się w 100%

Może facet miał talent, ale pisanie o odwadze odnosnie tej sytuacji to przesada.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Teraz to nie nam jest osądzać.
Często najlepszymi sportowcami są właśnie tacy ludzie którzy mają ze sobą jakieś problemy.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
nie rozumiem Cię, ja wolałbym żeby morderca kogoś z mojej rodziny popełnił samobójstwo niż żeby odsiadywał wyrok za min. moje pieniądze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Dremor... ja bym wolał żeby nikogo nie zabił...

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
http://s24.pl/valero_nie_popelnil_samobojstwa-s73652.html

Pojawiają się głosy, że to mogło być zabójstwo. Nie wierzę w to, rodzina po prostu chce go trochę "wybielić" i nie ma się im co dziwić. Wielki bokser, niesamowity rekord 100% zwycięstw przez nokaut, kariera stała nadal otworem przed nim, a tu takie skandale. Przecież to nie był pierwszy taki incydent z jego udziałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(ART)Porady dla początkujących zawodników. Wskazówki na czas walki. Style i strategie

Następny temat

Z Aikido na Judo.

WHEY premium