SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

V MP Nauczycieli w WW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Czy ktoś ważył te talerze...?
Dlaczego nie pożyczycie od kogoś jakiś sprzęt zawodniczy,z atestami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No masz następny zaniepokojony.Pewnie że ważyłem te talerze.Od lat ich używamy i nigdy nie było problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
wycwiel
Zaniepokojony nie jestem......to jest Wasz problem,lub jak wolisz jego brak

Ja wychodzę z założenia że imprezy które ktoś nazywa MISTRZOSTWAMI POLSKI ,powinny być na profesjonalnym sprzęcie z atestami.
Nie wiem czy wiesz ale jeśli by coś się stało złego np.jakiś wypadek ,to jesteście w d....pie.
Zresztą to dotyczy wszystkich imprez,ale jak to u nas bywa ....większość to olewa.

Najlepszym przykładem jak powinien wyglądać taki sprzęt,jest Liga wyciskania leżąc w Łodzi....nawet na sali rozgrzewkowej sprzęt profesjonalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Sprzęt u tadzia jest oki ławka fakt troche wąska ale wyciskałem na dużo gorszy mimo że lepiej wyglądały :) Przykład Sieradz,Kraków:) Jeżeli chodzi stwierdzeni Wzorka doskonale go rozumie i ma racja sprzęt powinien być z atestem sprawdzony zważony myśle że Tadziu a raczej iti wrzuci zdjęcia z wagi jaka mają krążki :)Przypomina moja przygode z Sieradza gdzie sztanga sie rozleciała i cudem chyba nie zerwałem klatki a co by było gdybym miał nogi w górze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
WZOREK
No założenie słuszne.
U nas przynajmniej zaciski są sprawne i obciążenie się nie przesuwa w trakcie próby.
W karcie informacyjnej nasze gryfy mają wytrzymałość 700 kg.O talerzach pomyślimy żeby było co do grama mamy zaprzyjażniony klub podnoszenia ciężarów.Chociaż nasze talerze ważą jak trzeba.
Nie będziemy niczego olewać.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-12-21 20:40:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Sprzęt u Wycwiela jest ok. ja nie mam uwag, a kilka razy tam już startowałem. Jakby trzeba było, to mogę przywieźć mój atestowany "wielokrotnie" za PRLu , stary rozmiar średnicy gryfu i talerzy 55mm, najlepszy

Zmieniony przez - Coach Ozimek w dniu 2014-12-21 21:10:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Panowie te wszystkie koła nie atestowane ważą niestety różnie, raz więcej raz miej, dlatego jak na takich zawodach co Mistrzostwa Polski jednak koła powinny być ważone lub te co faktycznie maja swoja wagę, mówię tu o kołach obecnych chociażby z HESS lUB ELEIKO, IVAKO itp.O tym dzisiaj się przekonałem sam chociaż wszystkie talerze ważyły powyżej swojej wagi.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Grzesiu to cie fantazja poniosła wiesz ile jeden krążek Eleiko kosztuje hehehe nie każego stać na to u ciebie w Sosnowcu też nie widziałem Eleiko no wiadomo było by super hehhehe ww na Eleiko no ale to gruba kasa potrzebna :D hehhe ale jak bedą made in Poland ja się nie pogniewam hehehhe ważne żeby sprzęt był sprawny poważony udokumentowane ważenie ooo nie krzywy itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Nie wykluczone że będę miał talerze Eleiko od ciężarowców.A gryfy kupowałem nie po to żeby je teraz pożyczać od kogoś.Chociaż od Coacha chętnie bym pożyczył świetnie się na nim ćwiczy.A ławeczki może szłu nie robią ale są solidne "stara brzoza" firmy Vektor a "stonowana czerń" firmy Marbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Robie eksperyment przygotowanie do MPN zrobie bez sztangi.Czyli pompki i porecze a co zobaczymy.50kg x 164 uwazam że jest do poprawienia nawet z akcentem. A taki bedzie wymagany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie wielokrotne i przysiady wielokrotne w Sosnowcu - 06.12.2014r.

Następny temat

Wyciskanie, pomoc w ułożeniu planu!!

WHEY premium