SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

V MP Nauczycieli w WW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
A ja bym to ujął tak ta waga to 1/8 Żubra:)
Coach widziałeś gdzie moje zdjęcie wylądowało :)Ciekawe gdzie wyląduje Twoje V-ce Mistrza- pretendenta do mistrzostwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Tak, wiecznego pretendenta a konkurencja blisko za plecami i nowe twarze się pojawią zobaczysz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Coach
Teraz też będziemy musieli coś ustalić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Wiem, że zgłaszam pomysł za 5 dwunasta, ale chyba dobry i warto. Proponuję wprowadzić też klasyfikację wojewódzką, tak samo wg punktacji drużynowej miast ale bez limitu osób. Będzie ciekawiej i pokaże zasięg terytorialny MP nauczycieli, wiadomo bez pucharów, ew. dyplomy. W podsumowaniu przykładowo tak może wyglądać, chwila roboty:
1 miejsce Kadra woj. dolnośląskiego w składzie........55 pkt
2 miejsce kadra woj. wielkopolskiego w składzie.......33 pkt
3 miejsce kadra woj. opolskiego w składzie................28 pkt
4 miejsce kadra woj. śląskiego w składzie...
5 miejsce kadra woj. zachodniopomorskiego w składzie...
itd

co Wy na to?

Zmieniony przez - Coach Ozimek w dniu 2015-04-16 21:26:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Dobry pomysł! Realizujemy. Szczególnie podoba mi się to 1 miejsce :)
Tak poważnie to faktycznie warto prowadzić taką klasyfikację to kolejna mobilizacja naszego ciała pedagogicznego tym bardziej że rozszerza nam się zasięg imprezy o kolejne województwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
Jestem za! To daje mi nadzieję na zmontowanie jakiejś drużyny :). W przyszłości.

Zmieniony przez - meftem w dniu 2015-04-16 23:42:53

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
Panowie rozumiem, że o Nas (Złotoryja / Zakład Poprawczy) zapomnieliście :( Ale mam dla Was (Tadziu) dobrą wiadomość, przyjedziemy i jak zwykle damy z siebie wszystko :). Tadziu będziemy na styk bo rano jeszcze pracujemy. Będziemy w trójkę, Ja Jurek i Adam a także wezmę syna na Pompy :) Pozdrawiam :)

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Franki
Jak zapomnieliście - Złotoryja to Dolnośląskie :)Tak przy okazji weżcie baner MPN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
Spoko, postaram się nie zapomnieć :)

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Jest dobrze zdążyliśmy !
Pierwsze podziękowania dla sponsorów: Aktivlab ,INTEC, MMCC, MGM , Pafoskan sport .
Podziękowania dla Marty i Michała którzy wczoraj a właściwie dzisiaj do póżna w nocy przygotowywali imprezę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie wielokrotne i przysiady wielokrotne w Sosnowcu - 06.12.2014r.

Następny temat

Wyciskanie, pomoc w ułożeniu planu!!

WHEY premium