SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

V MP Nauczycieli w WW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336282
wycwiel
Poniosło Cię,robisz śmietnik w temacie...
Załóż DT i tam umieszczaj swoje zapiski.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Bardzo dobrze że dbasz o porządek w tematach ale bez przesady nie ma tu żadnych podtekstów a my tu mamy odpowiedni dystans do siebie.Wstawiłem zapiski.. z 2 pierwszych treningów na sztandze po miesięcznej przerwie żeby pokazać na podstawie czego stwierdzam że bez sztangi w WW ani rusz a pompki choć wspaniałe ćwiczenie mogą być ćw. pomocniczym/bez sztangi przez miesiąc uciekło mi 30 powt. w 5 min. na 47,5kg/.A film nagram w pozycji "górnej"na całym dystansie 5 min. żeby sędzia mógł umieścić ewentualne uwagi.Inaczej wyglądają powt. w 1min. a inaczej w 4 czy 5 min.Przyda się to Tym co po raz pierwszy wezmą udział w MP Nauczycieli.Dobrze by było żeby ktoś inny wstawił też w pozycji "klasycznej".I tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
Tadziu, proszę skopiuj to sobie i daj jako nowy temat. Tytuł jakiś stosowny i będzie OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Dokładnie myśle że sporo osób bylo by zainteresowane twoim treningiem ,przygotowaniami ,podejściem w dziale 35+ bo jakby nie było mało jest osób w taka doskonałej formie w twoim wieku myśle że bedziesz lepszy niż teraz na topie Pan Antoni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
E tam kto by emeryta czytał:)A Panu Antoniemu czyli Giaurnemo nikt nie dorówna.Mam nadzieję że wkrótce ponownie zacznie pisać.
Dobra zapisek.. treningowych więcej nie umieszczę ,myślałem że w swoim temacie mogę czasami coś napisać o przygotowaniach do imprezy i jakiś filmik wstawić. Ale skoro nie to nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
No i Tadziu znów fochem zarzucił.

Wierzę, że max 2 tyg to potrwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Bull
Nie zarzuciłem tylko niebardzo zrozumiałem.Nie mam zamiaru tu w temacie prowadzić DT tylko od czasu do czasu wrzucić informacje co zrobiłem przygotowując się do startu w V MPN licząc że inni też coś napiszą.Więc jak można to robic czy nie bardzo?

Tak przy okazji chciałem zapytać - można liczyć na pomoc przy druku plakatów czy muszę sam to zorganizować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
W temacie plakatów zadzwoń proszę. A co do reszty to tak: sa tematy informacyjne, dotyczące imprez i zawodów oraz tematy dot treningów/techniki itd. Ten podział jest ważny i warto go zachować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29862
Witam
Oto wzór dyplomów :







Zmieniony przez - iti706 w dniu 2015-02-22 23:56:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Ładny, małą kropeczka w tle na mapie kraju jeszcze bym Ozimek zaznaczył dla orientacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie wielokrotne i przysiady wielokrotne w Sosnowcu - 06.12.2014r.

Następny temat

Wyciskanie, pomoc w ułożeniu planu!!

WHEY premium