SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uspokojenie...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 229
Witam i pytam czy znacie jakiś trening na uspokojenie (poważnie) może jakiś trening medytacji. Znacie jakiś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a po co Ci ?? czesto sie denerwujesz ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj Mandek15. Nie mam pojęcia jak wpływa medytacja na system nerwowy, wiem natomiast że trening siłowy, przynajmniej na mnie wpływa bardzo kojąco. Na siłowni zapominam o stresie i problemach. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 229
Denerwóje się podczas walki(tak jak wiele osób)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 229
Filar53 zgadzam się z tobą że na treningach z trenerem i na siłowni zapomina się o wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
mysle ze joga. oprocz tego - jest wiele wschodnich 'sposobów', po czesci rzeczy pokrewnych medytacji, które pewnie działają uspokajająco - ale nie wiem kto moze je znać...

trening siłowy - owszem, odpreza, ale chyba nie w tym tkwi Twój problem...mówisz ze sie denerwujesz..tzn? trzesą ci sie rece itp? nie wiem czy na to jest jakies 'lekarstwo'...moze poprostu obicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Glebokie uspokojenie i pozbycie sie napiecia to dwie rozne sprawy. Jesli np. ktos zdenerwuje Cie na drodze i masz nagly napad agresji to potrzeba rownie naglego wyladowania emocji. Nic nie dalby wtedy trening relaksacyjny, bo tylko sprawilby ze emocje "zostalyby wewnatrz". Wtedy najlepszym rozwiazaniem jest szybki energiczny wydech najlepiej z okrzykiem powtorzony kilkukrotnie. (mozesz to zrobic wewnatrz samochodu ) Takie reakcje zostaly nam w spadku po przodkach. Organizm bardzo szybko przygotowywuje sie do sytuacji stresowej.
Inna sprawa jest stres jakiemu poddawani jestesmy przez dluzszy okres czasu (praca, rodzina itd.) Wtedy bardzo dobrym rozwiazaniem jest zastosowanie bardziej skomplikowanych form walki ze stresem. Trening silowy dziala bardzo dobrze (pod warunkiem, ze potrafisz problemy dnia codziennego zostawic za soba). Podobnie jest z innymi rodzajami aktywnosci fizycznej. Jesli chcemy skupic sie konkretnie na relaksacji moge od siebie polecic tai chi a takze qigong. Jogi nie cwiczylem choc pragne sprobowac-szukam dobrej szkoly.
Pozdrawiam.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 229
Dziękuje wam wszystkim za odpowiedzi ,a najbardziej tobie GallAnonim za tak wyczerpująco odpowiedz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lordoza.

Następny temat

MASA

WHEY premium