SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Umięśnione dziewczyny

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 198010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207


spoko jak facet na górze ale ta wersja gy mi już nie odpowiadała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
wszystkiego

baranek zlituj się kolacje prawie zwróciłem

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2010-01-25 22:25:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
jej noga wazy pewnie tyle co ja a w udzie ma tyle co ja w klacie...razem z barkami

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
hahah chcialbys;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
o seba dziekixD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
pijka: hehe chlopcy jakies kompleksy:D:D
Mężczyzna raczej nie zainteresuje się kobietą lepiej umięśnioną od niego samego, nawet jeżeli fizycznie będzie mu się podobać. Można to nazywać kompleksami

Kobiety mają takie same prawo rozwijać muskulaturę, jak mężczyźni. Oczywiście muszą się wtedy liczyć z krytyką zakompleksionych mężczyzn. Ale w którym momencie przestaje to być dbanie o wygląd i kondycję, a zaczyna robienie z siebie potwora i kalekę? Pomijam zawodowców, którzy niszczą zdrowie i oszpecają się dla pieniędzy - to ich praca. Dziewczyna która rekreacyjnie chodzi na siłownię, basen, biega, gra w tenisa itd. nie zrobi z siebie babochłopa. A nawet te skrajne przypadki dziewczyn-pakerów znajdą swoich amatorów.

PS. zdjęcie grubasa -->
Ta pani zaniedbała nie tylko wygląd. Nie jest to dyskusja o otyłości. Zdjęcie wstawiłem 'dla jaj'.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
aaaa kazdy lubi co innego:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Acha, lepiej jeżeli dziewczyna pojmuje dbanie o wygląd jako zachowywanie aktywności fizycznej, niż ograniczanie jedzenia. Tu macie subtelny przykład:




pijka: aaaa kazdy lubi co innego:D
dokładnie




Zmieniony przez - Kreatynek w dniu 2010-01-26 13:27:45

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
eheheh fajne laski:D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słowa i cytaty, które dają nam kopa...

Następny temat

Jak to widzicie??

WHEY premium