SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Umięśnione dziewczyny

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 202
Jak to powiedzial Agresst, kobieta powinna byc delikatna :)
Piekna kobieta to najlepsza ozdoba kazdego faceta.

:: wiejaczka :: www.wpp.is.net.pl ::

:: Nie zapomnij kliknąć na 5 GROSZY :: www.polskieserce.pl ::
:: Nie zapomnij kliknąć na brzuszek PAJACYKA :: www.pajacyk.pl ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Z umięśnieniem do pewnego stopnia to różnie... Cory Everson np w Double Impact (z Van Dammem)... mniam... Z polskich kulturystek b. fajna była Beata Blacharska a obecnie nadal niezła Joasia Krupa.
Natomiast takie naprute koksem kobietony... No, ich sprawa, ja tam w sumie nie osądzam, ale niech nikt nie wymaga ode mnie uznawania ich kobiecości. I tyle.

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2008-12-27 01:38:05

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Indywidualna sprawa, kwestia gustu. Dla mnie kobieta musi mieć widocznie zarysowany tyłek, proste, umięśnione nogi-zaznaczmy, że łydki to tez noga...szerokie biodra, kształtne piersi- w PL jest dużo fitnesek które trafiąją w mój gust. Ktoś napisał- co z tego, że będzie miała ciało fitneski jak siano w głowie...niby tak, ale i tak najpierw zwracasz uwagę na wygląd-to ma cię przyciągnąć.Jak ktoś mówi, że wygląd się nie liczy, tylko to co ma w głowie - kłamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
Hmmmm, czyli ogólnie wniosek: u kobiet mięśni nie za dużo, ewentualnie lekkie zarysy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
takk

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
Wg mnie najlepsze sylwetki maja tancerki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Mortalx dobrze gada, dajcie mu wódki

Taka tancerka nie jest umięśniona ale ma bardzo dobrze wyrzeźbione części ciała bo dużo ćwiczy. Mam w klasie koleżankę która jest tancerką, wiem co mówię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Lekkie umięśnienie jak najbardziej ok, byle nie biceps większy ode mnie Ogólnie u kobiet jest tak, że są ładne albo nie są ładne i mięśnie tu akurat małą rolę odgrywają, liczy się całokształt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ale jędrne ciałko to zawsze na plus

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słowa i cytaty, które dają nam kopa...

Następny temat

Jak to widzicie??

WHEY premium