SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Układanie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 550
Najwidoczniej sie rowniez zle zmierzylem. Takie sa efekty, jak sie mierzy samemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na pewno zmierzył szerokość a nie obwód, klatkę mierzysz tak samo jak biceps, centymetr masz mieć zaczepiony z tyłu


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 550
Klatka 99
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Błąd może być kilku cm a nie 50%. Staraj się więc mierzyć teraz zawsze w tych samych miejscach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 550
Nie, po prostu mam tą miarę krawiecką i z jednej strony liczy od 1 do 150 a z drugiej od 150 do 1 i po prostu zobaczyłem z tej drugiej strony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Ok. Więc staraj się teraz mierzyć dokładnie i w tych samych miejscach. Mięśnie najlepiej w napięciu, aby uniknąć błędów wiotkiego ciała.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 550
Wczoraj robilem z ciekawosci z kolega vmax na klate na prostej lawce. Cwicze miesiac, ale to na redukcji i podnioslem 50 kg. 52 kg tez by weszlo. Jak myslicie, jak na mnie to taki ciezar powinienem podnosic lekka reka, czy jednak jest to na mnie jakis maly wyczyn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy to dobre czy nie osiągnięcie. Ja wznawiając niecałe 2 miechy temu treningi (po ok 8 latach przerwy) wyciskalem na klatę 4x mniej aniżeli np dzisiaj. I też nie wiem, czy to dobre czy nie osiągnięcie bo inni większe kg mają na sztangach... ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Jakie ma to znaczenie ile wycisnąłeś? Dla jednej osoby będzie to dużo a dla innej mało. Nie ma sensu się nad tym zastanawiać.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 550
Chyba jest różnica? :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okres regeneracji od diety i treningów

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 90kg

WHEY premium