SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uderzanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 522
uderzac to potrafie, z tym że ogladając boks i nokauty myslalem ze w ten sposob załatwie gościa który problemy robi (użyłem zbyt duzej siły na to uderzenie, chodze na silownie 6 lat), zapomniałem że w boksie sa rekawice i zawsze rekawice troszke sprezynuja i cala sila nie idzie na srodrecza i nadgarstek, pomyslalem wtedy kiedy w szpitalu znalazłem sie, dlatego teraz po zabiegu i rehabilitacji mysle jak to ja zachwoam sie w przyszlosci w podobnej sytuacji, mysle czym teraz uderzyc zeby znowu na bloku opreacyjnym sie nieznależć

Zmieniony przez - zezowaty85 w dniu 2010-08-16 21:36:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Kup sobie rękawicę do MMA i noś w kieszeni na wszelki wypadek, jakby co, to zakładasz i lutujesz na szczękę
A tak na poważnie, to idź na boks.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
bij z lokci i kolan w odpowiedniej sytuacji mozesz uderzac lekkie ciosy reka i odrazu prawy lokie full ****a na ryj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
zaproś agresora do domu na meliske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
"Kup sobie rękawicę do MMA i noś w kieszeni na wszelki wypadek, jakby co, to zakładasz i lutujesz na szczękę
A tak na poważnie, to idź na boks"

Jesli chodzi mu o ulice to bardziej przyda sie mu tajski boks (wiecej nog i lokci mniejsze prawdopodobienstwo o kontuzje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2063
tak w ogole to na ulicy moze dziac sie wszystko, wiec nawet jak bedzie trenowal tajski czy boks bedziesz narazony na kontuzje.., wedlug mnie przede wszystkim na ulicy powinienes sie bronic jak najbardziej, zeby nie dac sobie mordy obic albo skopac na ziemi, lepsze to zeby Ci sie cos w palca stalo niz zeby Cie karetka z ziemi zbierala, oczywiscie jakbys sie zapisal na jakas sekcje to jest mniejsze prawdobobienstwo aby Ci sie cos stalo, ale wiesz, ulica to ulica (;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
kaays ja cie doskonale rozumiem ale najlepszym rozwiazaniem byloby isc na boks tajski a potem od szkolki mma ;]

to ze mu ktos na forum wytlumaczy jak uderzac nic mu nie da musi to ktos pokazac i trzeba to wyszkolic ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jesteś blisko to walk go łokciem;p

Ciebie to za bardzo nie zaboli go wręcz przeciwnie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4200
Domyślam się, że uderzałeś sierpowym. Bez rękawic lepiej jest uderzać w ten sposób pięścią ułożoną wertykalnie, wtedy zawsze uderzasz 4 kośćmi. Przy położeniu horyzontalnym jak się przeciwnik odsunie możesz trafić tylko dwoma ostatnimi i o złamanie kości śródręcza nietrudno. Sam kiedyś w ten sposób złamałem 2 kości, ręka do pełnej sprawności już niestety nie powróci więc musisz uważać .

Zmieniony przez - buczah w dniu 2010-08-17 01:20:47

Nobody's perfect. My name is Nobody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5820
Idz na boks tam nauczysz się uderzać :) Boks jak dla mnie jest najbardziej skuteczny na ulicy, wiem z własnego doświadczenia. Jednak lepiej myśl jak unikać takich sytuacji niż jak uderzyć :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

robienie masy przy sw i takei tam

Następny temat

Shane Mosley vs Sergio Mora

WHEY premium