SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uderzanie w gruche

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem w wieku 13 lat i rekord do takiej do 1000 mam 955, a do maszyny której max wynosił 900 uderzyłem 860. wydałem na to ok. 60 zł. ;/ . mój tata ma rekord 840. na tej do 900. uderzał z większą siłą i na dodatek na klatę bierze 140 kg. ja może max 60. i co mu z tego, że uderza w to z większą siłą, ale trafiam w to z większą szybkością i bardziej technicznie ... d; przyszedł jakiś chłopak z 20 lat, rzeźbę miał nie był umięśniony natomiast jego kolega tak, ten przypakowany walnął 880 bodajże, a ten wyrzeźbiony 891. na tej maszynie do 900. podczas uderzania skakał jak małpka, szybko się poruszał z prostego ze skrętem, słychać było jak oddychał nosem i walnął 891 aczkolwiek jestem o 7 lat młodszy i uderzyłem 860. jak dla mnie wspaniały wynik.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no brawo jasiu za wynik,my też czasami walimy w gruche

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na triceps z hantlami

Następny temat

domiesniowy w udo

WHEY premium