SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uda!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Witam..mam straszny problem z moimi udami Chcialabym sie dowiedziec jakie sa dobre i skuteczne cwiczenia (ujedrniajace i na spalenie tkanki tluszczowej) na wewnetrzne i tylne partie ud i ogolnie na uda.
Ktos moze mi pomoc??? Bylabym wdzieczna

** KaSiA **

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra nie psujmy posta ... bo dziewczyna itak ma klopot

Dlamnie to nogi ma super, podobaja mi sie i zachwycam sie nimi na codzien ale dla niej jak stanie na silce prze dlustrem to wygladaja grubo i tyle i chce zbic za wszelka cene Ale to chyab taka natura kobiet ze one zawsze beda sie uwazac za grube lub jakies nie wymiarowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kate nie wiem jak tam u dziewczyn jest ale ja myśle że trening ACT i więcej ruchu powinno pomóc- tzn. bieganie , aerobik itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
cobra688 chodze na aerobik 3 razy w tyg, codziennie praktycznie cwicze na silowni (stepper 30-40 min, rowerek ok 30 min) i jakos nie zauwazylam zadnych zmian swoich nog

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a prowadzisz jakąś racjonalną diete??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cobra688 powiem szczerze ze to nie dieta tlyko glowdoka raczej 1 lub 2 posilki dziennie to wieszzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Diety jako takiej ulozonej nie mam ktorej musialabym sie trzymac. Po prostu unikam slodyczy oraz tluszczy, nie jem po godzinie 18 itp. A nie potrafie ulozyc sobie takiej diety dokladnej przleiczajac na weglowodany, bialko czy cos tam jeszcze..chcialabym tylko jakies dobre i skuteczne cwiczenia na uda ktore by mi pomogly..

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
tomaszeq wes

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4408 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
kate nie za dużo tego wysilku?
3 x aerobic + codziennie siłownia?
może zmniejsz ilość i intensywność treningu calego ciala, a skoncentruj się bardziej na nogach.
nie znam się na fitnesie, ale polecam Ci basen (głownie płuwanie kraulem i na plecach) i rower (duża intensyność).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
kurcze czy ktos moglby mi podac przykladowe cwiczenia na nogi???? chyba ze w tym dziale nie ma nikogo takiego a co do basenu to niestety ale to odpada..

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Grasik dzieki wielkie

** KaSiA **

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PU-ERH

Następny temat

Tuńczyk

WHEY premium