SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

U nas perwersja sie szerzy...reszta w to co widzi nie moze uwierzyc%-) vol14.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123857

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a ja tylko wiem teraz jedno,że muszę jeść zdrowo i tyle...nie mam zamiaru redukować się w taki sposób jak to robiłam dotychczas, skonczyła się u mnie walka o sylwetkę

może do redukcji jeszcze nie dojrzałam,ale za to do świadomości że jestem fajna nawet z dodatkowymi kg...ważniejsze dla mnie jest to,że znalazłam coś innego,co mnie napędza i daje szczęście,a nie tylko myśl o fajnej sportowej sylwetce

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja mam na mysli takie holistyczne podejscie, nie chodzi mi tylko o sylwetke, ale rowniez o zdrowe nawyki, np. nie zjadanie paczki lodow co dwa dni.

zreszta na sfd walka o sylwetke to nie 1000 kcal, mi to pasuje, bo fajnie bedzie w wieku lat ~40 nosic dopasowane ubranie, a nie namioty (jak wiekszosc 30paro,40latek), uwazam to za okazanie sobie szacunku, tylko na sposob dojrzaly

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Te sie ciesza BOLEM, a ja go spobie sprawic nie moge Lipa przy 35stopniach w cieniu czlwoeik nie ma sily by reka ruszyc.
Wzielam sie wczoraj za obwody i wymiekalam po 3 a mialo byc 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zaburzenia dotycza ilosci spozywanego jedzenia i w sumie sa tez natralne, jedni w stresie jedza wiecej inni wcale.
Ale co do slodyczy to trudno tlumaczyc zaburzeniami, to tylko i wylacznie folgowanie sobie, robia to rowniez zwierzeta jak tylko maja okazje, naturalny ciag do slodyczy - samonakręcajacy sie, czym wiecej jesz tym wiecej chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Iza, my jesteśmy na dalekiej północy, więc u nas troche chłodniej
idziemy sie zaraz tyrać dalej, chociaż ja to czarno widze

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
tak jak Iza piszesz nie je się jest ok a zjem kawałek i chcę więcej

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Hehe, wiesz co, to u niektorych jest nawet bardziej skomplikowane niz tylko zajadanie stresu. Np. niektore laski z roznych wzgledow boja sie byc szczuple, wiec jak chudna to wpadaja w panike i jest ciag z powrotem. Inne nie potrafia zyc bez odchudzania - to moj case, dlatego przez tyle lat po diecie zaczynalam na sile (sic!) wpychac w siebie slodycze. Itp itd. To sa dziwne sprawy, czesto niepojete dla tych 'normalnych'. Ja to mam i czesto dostrzegam u innych, z tym, ze ludzie nie rozkmniniaja zycia tak jak ja

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idę się styrać razem z fajterką

Będzie dupa boooolała, oj będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Iza, z innej beczki- tak sobie mysle: czy po skonczeniu cyklu pt. dupa moge sobie zrobic kilka tygodni z interwalami, aero (+ ze 2 razy w tygodniu cwiczenia na nogi w ramach rehabilitacji?). Tak zeby troche odpoaczac od sily, sily i sily. Tzn. czy to ma sens?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Na siłowni w sobotę byłem . Fajna sprawa w sumie, w tym tygodniu może też pójdę .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS czy A6W?

Następny temat

Trening na masę

WHEY premium