SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA PYTANIE

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1437
Witam wszystkich serdecznie. Mam do was pytanie odnośnie ćwiczenia martwy ciąg. Wiem że jest to podstawowe ćwiczenie na plecy,jednak chciałbym zapytać się was czy martwy ciąg w dużym stopniu niszczy stawy?? Czy warto robić martwy ciąg?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Jeśli się prawidłowo go wykonuje to wszystko jest ok A tak wgl to 1raz słysze że MC niszczy stawy...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Jak już to przysiady niszczą stawy. oczywiście żle wykonywane itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18291
Jeśli dobierzesz odpowiednio obciążenie tak żeby wykonać technicznie ćwiczenie to nie powinno Ci się nic stać. A właśnie najczęstszym błędem jest ładowanie największego ciężaru i brak techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
należy zacząc od małych cięzarów zeby się kręgosłup przyzwyczaił, a póxniej to już mozna sporo kilogramów targac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
uważam i co?
mogę już odpowiedzieć?

dokładnie tak jak jak Bugi

koniec uwagi

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1437
Ja ćwicze rok,ale nigdy nie robiłem martwego. . Właśnie słyszałem że te ćwiczenie niszczy stawy. Ćwicze amatorsko więc te ćwiczenie nie koniecznie musi być w moim treningu. A że jestem tu nowy więc chciałem zasięgnąć opinii specjalistów i zapytać jak to jest. A wy robicie martwy? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ja z początku też się nasłuchałem bzdur i unikałem MC, czego z czasem pożałowałem, tak że proponuje robić, oczywiście z głową. Chyba ze wolisz się przekonywać na własnych błędach

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Martwy to podstawa,robię co tydzień
BTW,ostatnio na innej siłowni dowiedziałem się od ziomka,że martwym to przećwiczę tylko prostowniki Szkoda,że wiedza ludzi sięga tak nisko

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-07 23:51:07

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1437
No ok. Jeśli technicznie się je będzie dobrze wykonywac z odpowiednim ciężarem to powinno być ok. Jeszcze jedna sprawa a mianowicie chodzi o to że nie dawno założyłem temat " Co sadzicie o kreatynie i podałem jej nazwę bo nie długo zaczynam cykl na niej itd I ten temat został usunięty i przyszedł mi mail że naruszyłem 1 pkt. Wiecie może o co chodzi?? Będę wdzięczny za jakieś wyjaśnienie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
napisz do moderatora który usunął, może podałeś link? bo nazwy można, ale linków z innych sklepów/stron nie. albo po prostu temat był powtarzany, lub głupi
w dziale https://www.sfd.pl/Odżywki_i_Suplementy__OPINIE,_ZDJĘCIA-f154.html masz opinie o różnych suplach

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w domu, tyle wystarczy?

Następny temat

Siłownia w domu zmiana

WHEY premium