SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w domu, tyle wystarczy?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obliczyłem, że o wiele taniej i wygodniej będzie dla mnie zrobić własną siłownię w piwnicy niż chodzić do klubu. Słyszałem że żeby móc robić masę to wystarczy tylko porządna ławka(200-300zł) + małe drążki na hantle + gryf prosty + wolne obciążenie. Czy tyle wystarczy? Czy jeszcze muszę dokupić drążek żeby się podciągać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
dobrze byloby kupic drązek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
i gryf łamany. A jak kupujesz ławke to kup oddzielnie bez stojaków. Stojaki kupione osobno przydadzą się do zrobienia nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
minimalny koszt wyposażenia siłki w dość dobry sprzęt (na lata, bo nie ma sensu kupować marketingowej tandety i po roku zmieniać, bo to wyjdzie jeszcze drożej) to jakieś 1500-2000zł oczywiście mowa tu o podstawowym sprzęcie. Chociaż nie wszystko trzeba kupować na raz, można dokupować po trochu
na początek potrzebne będzie
ławka regulowana (płaska, skos dodatni i dobrze by był ujemny)
gryf prosty min. 180cm
2 gryfy 40cm na hantle
stojaki pod sztangę (bo ławkę lepiej kupić z osobnymi stojakami, j.w. do nóg i barków wykorzystasz stojaki)
i chociaż z 70-80kg obciążenia
resztę dokupisz z czasem

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Witaj woldim

jeżeli chcesz stworzyć własną siłownię w piwnicy potrzebna będzie Ci ławka wolno stojąca i oddzielne stojaki, gryf prosty i hantelki do tego zestaw obciążeń, przyda się także drążek.

Mogę Ci zaproponować taki zestaw;

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/13/35/289



Do takiego zestawu zaproponuję na dobry początek zestaw obciążeń i gryfów;

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/8/279



I do tego dwa drążki do wyboru;

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/6/17



LUB

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/18/357



Każdy użytkownik SFD ma 5% rabatu na sprzęt Keltona.
Jeśli chcesz to zostaw mi swojego maila to przygotuję dla Ciebie ofertę.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
Do podstawowej siłowni to najlepiej tak
1. Ławka bez stojakow z regulowanymi stopniami
2. Stojaki
3. Gryf 180cm
4.2x małe gryfy
5. Drążek

ALBO PODNOSZĘ ALBO GINĘ W WALCE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obecnie mam 4x mały drążek + 40kg obciążenia, zaciekawiliście mnie tą ławeczką i oddzielnymi stojakami, można te stojaki pod ławeczkę i wyciskać bez problemu i na nogi itp. ? I czy jest to droższe niż ławka ze stojakami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Troszkę drożej to jednak wychodzi o jakieś 100zł ale komfort podczas ćwiczeń jest o niebo lepszy.
Warto jest dołożyć troszkę więcej pieniędzy i czuć satysfakcję z zakupu sprzętu.
Kupując solidną ławkę regulowaną z oddzielnymi stojakami masz pewność że przećwiczysz każdą partię mięśniową bez problemu.
Nasz sprzęt gwarantuje udane treningi, przede wszystkim bezpieczne i przyjemne.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
tak, osobne stojaki wykorzystasz dosłownie do wszystkiego, a co do ceni to nie ma różnicy, w zależności od jakości sprzętu, ale na pewno bardziej się opłaca kupić z osobnymi niż z zintegrowanymi stojakami i dokupując do tego stojaka do przysiadów
ja polecam firmę Marbo
np. taki zestaw http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-zestaw-11-lawka-wielofunkcyjna-l002-stojaki-3w1-s004.html 
lub tańszy http://www.marbo-sport.pl/zestaw-1-lawka-mh-l008-stojaki-regulowane-mh-s001.html 

przedstawiciele Keltona to muszą nienawidzić sąsiadów, przeze mnie (bo na ogół zawsze polecam Marbo
sprzętu Keltona jeszcze nie mam, to wypowiadać się nie będę, a opinie różne czytałem

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Sąsiad ja osobiście nic do Ciebie nie mam udzielasz się na forum już długi czas pomagasz użytkownikom dobierać sprzęt tak jak ja.
Pracuję w firmie Kelton więc polecam nasz sprzęt ponieważ sam go posiadam i z niego korzystam, Ty akurat posiadasz sprzęt firmy Marbo i też możesz powiedzieć coś na temat jego funkcjonowania.
Nie odbiegając od tematu warto jest zakupić porządny sprzęt na lata aby pieniądze w niego zainwestowane nie były wydane na marne.
Ławka oczywiście najlepsza jest wolno stojąca z oddzielnymi stojakami gdyż daje nam większe możliwości treningowe od ławki zintegrowanej ze stojakami.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Kelton SS no spoko, ja to napisałem tak tylko w ramach żartu
wiadomo ze to Twoja praca itd. i polecasz wasz sprzęt, chociaż skoro go masz i jesteś zadowolony to być może byś go polecał nawet nie pracując w firmie Kelton, tak jak ja polecam Marbo.
W gruncie rzeczy to i tak dwie najlepsze firmy na Polskim rynku (jeśli chodzi o siłownie domowe, i porównanie cena / jakość) a wybór już należy do zainteresowanych

Pozdrawiam

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K1

Następny temat

UWAGA PYTANIE

WHEY premium