SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USA_HIGH SCHOOL_POMOCY

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 872
Witam wszystkich

Chciałem się dowiedzieć czy wie ktoś może gdzie można spróbować się dostać do high school <chce grac w usa w kosza> wiem że jakiś kamp jest w warszawie ale jakby ktoś wiedział o innych możliwościach <mozliwe że pojade do rodzinki (chyba) ale wolałbym być w internacie >

Z góry dzięki za pomoc

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
ile sie ma lat jak sie idzie do high school bo jest chytba inaczej niz u nas??(moze glupie pytanie ale nie wiem)

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
to nie jest takie latwe musisz dostac wize i umiec angielski zdajesz egzamin i zalatwic ze szkola do ktorej mialbys sie dostac bo to duze ona kroki podejmuje ale to naprawde jest ciezko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 872
Może być ciężko z ang myśle się poduczyć przez ten rok <jakis kurs albo cos>
a z wizą nie bedzie żadnego problemu <mam tam rodzinke moga dać zaprszenie a pozatym jak ktos jedzie się uczyć albo właśnie grać w kosza to dają prawie od ręki >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
tylko musisz zdac egzamin i szkola da takie pozwoleni na nauke u nich i wtedy wize daja od reki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
ten draft w warszawie to jest do collegów a nie do liceów w stanach!

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
to jest 1 a 2 z wiza nie mialbys najmniejszych problemow musisz byc za***isty w kosza jesli chcesz sie na to zalapac i miec extra wyniki w nauce, a collage musi wyslac "zaproszenie" i chop mozesz sobie jechac (w zaleznosci od wizy)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3170
Ten camp w Wawie jest takze dla takich, co chca tam do hs wyjechac. Jezeli tam Cie ktos wypatrzy to prawdopodobnie zoferuja Ci jakies miejsce do mieszkania i odpowiednie warunki w USA. Pewnie jakies mieszkanie z Amerykanska rodzina albo jezeli szkola jest wieksza to miejsce w internacie.
Ale jest jeszce 1 sposob. Mozesz wyjechac na wlasna reke, ale wtedy bedzie Ci pewnei ciezej. Pojechalbys do tej swojej rodziny w USA, poszedl do jakiejs lokalnej szkoly, gdzie na poczatku roku moglbys wziac udzial "try out'ach" i by sprawdzili czy sie nadajesz do grania. Ryzyko jest takie, ze mozesz sie nie dostac i wtedy musisz czekac pewnei az do nastepnego roku na swoja nowa szanse. No i w sumie problem jest tez taki, ze nie bedziesz mial tam raczej nic sponsorowanego (no chyba, ze przez Twoja rodzine) no i musialbys sam sobie wszystko zalatwiac ze szkola. Nie wiadomo tez do jakiej szkoly tam trafisz i na jakim poziomie jest tam granie, musialbys sobie wczesniej wszystko wybadac. Szkoly prywatne to prestiz i wysoki poziom nauki i z reguly grania, ale czesto sa tez platne. W lokalnej szkole mozesz nie znalezc tego, co szukales, bo Twoi nowi koledzy moga sie okazac jakimis niby gangsterami, a trenerem byc wozny Wszystko zalezy gdzie pojedziesz. NYC ma chyba najlepsza lige szkol publicznych, ale to na prawde ciezkie miejsce do grania. Wybijaja sie tylko najlepsi.
Skoro juz chcesz jechac tam do hs, to musisz tez myslec juz o collegach. Bo jezeli nie zwrocisz na siebie ich uwagi swoja gra w hs to szansa na pozniejsze stypendium tez znika. Musisz trafic do odpowiedniego miejsca zeby sie wybic.
Pozdro dla Ciebie i powodzenia.

...Hoop is life...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 872
dałbym sog'a ale niemoge rodzinke mam w chicago kuzynki uczą się w szkole mniędzynarodowej więc myśle że rok bym tam tez wskoczyl <treningi tylko w jakims klubie> nauczylbym się języka no chyba że wezmą mnie do jakiegos hs na sam początek za****sty może nie jestem ale dlatego że w polskcae treningi to amatorszczyzna <moze nie wszedzie ale wiekszosc>

Jeśli wiek ktos gdzie mozna sie zglosic na wymiany <tzn . ja do us a ktos do polski (zamiana chat)> to bardzo prosze o namiary <znalazlem na necie ale tak ze ja do us i bule za to 12 tys zł a to mnie nie urzadza
>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3170
Z tym klubem to raczej nie masz sie na co na poczatku nastawiac. W USA jest cos takiego jak AAU, to sa mniej wiecej takie rozgrywki klubowe. ALE te ligi/treningi i wszystko z nimi zwiazane sa w wakacje. Niektore takie druzyny maja tez tryouty, ale znacznie czesciej musisz byc zaproszony przez jakis team. Zaposzenie musisz sobie wypracowac, najczesciej dobra postawa w lidze hs. W letnie granie bawia sie z reguly najlepsi, a reszta trenuje w swoich szkola czy na podworkach. Jak trafisz do dobrej koszykarsko szkoly to moze cala Twoja druzyna szkolna bedzie grala takze w AAU, ale na to szkola potrzebuje niezlej kasy. Jak sie dobrze ustawisz to mozesz jezdzic po calym kraju na turnieje, Las Vegas, LA i te sprawy
A jesli chodzi o wymiane to to jest na prawde niezly plan. Popytaj sie w szkole u siebie, bo z reguly najwiecej informacji wlasnie tam mozna znalezc. Moj kumpel z wegier pojechal i bardzo sobie chwalil ten wyjazd. Kilka jego meczow bylo nawet w lokalnej tv Z tego, co wiem to on sobie wyjazd wlasnie przez swoja szkole zalatwial.

...Hoop is life...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 872
No NO wiedze że jesteś dobrze poinformowany jak juz wczesniej pisalem dalbym sog'a ale na razie nei mam abonamentu <jak wykupie to dam odrazu>

A nie znacie jakiś stronek <łowców talentów albo hs> rzeby można było wysłać jakieś filmiki ze swoim udziałem.

Myśle że jakieś tam szanse mam bo tam szukają najcxzęściej wysokich a ja <14> mam 192cm

Z góry dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
hmmmm tylko ciekawe czy jesteś naprawde dobry bo zeby grać tam na jako takim poziomie to tu musisz być wymiataczem.Fakt wysoki jesteś jak na swój wiek:)ale weź pod uwage wiele innych aspektów, bo wzrost to nie wszystko a najlepiej to weź sie pokaz na jakiś turniejach szkolnych czy większych imprezach punktój na meczach niczym Iverson to ktoś Cie pszyuwazy:)O właśnie a czy przy tym wzroście robisz wsady na 3.05?Bo ja jestem od Ciebie troche nizszy bo mam 185cm i 15 lat i robie spokojnie na tej wysokości.Więc wiesz chłopie zycze Ci powodzenia w karierze moze sie kiedys w NBA spotkamy:P Pozdro:)

Tooooooooo wszystko:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

turnieje koszykowki w Polsce

Następny temat

Kurierzy rowerowi!!! Mam pytania!!!!!

WHEY premium