SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!POMOCY PROBLEM Z PIŁKĄ!!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
Mam pecha

Tak ze dwa miechy temu kupiłem sobie nową piłeczkę do siatkówki w dekatlonie. Moim skromnym zdaniem piłka super. Dzis idę do ogrodu i CYK piłka leci w różę...
Ale do rzeczy. Wbiła mi się taki mały kolec, i nie zbyt mocno. Wyciągnąłem i zeszła 1/5, 1/4 powietrza i dalej już nie chce. Wiadomo taką piłką bez powietrza to się grać nie da. Ona jest klejona takimi płatami. Wydaje mi się, że ta warstwa gumowa wewnętrzna to jest uszkodzona bardzo mało, dziurka rzędu0.25 mm, nawet mniej.
MOŻE KTOŚ WIE cczy da się to jakoś naprawić??? Myśłałem o tym żeby odkleić trochę tego tworzywa zewnętrznego i tam nadpalić, czy stopić, albo zakleić to jakimś klejem Butapren

Nie stać mnie na razie na drugą , a może mi ktoś pomoże to będę bardzo wdzięczny

dzięki

łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6499
sposc powietrze z pilki dziorke zalej kolejem i jak wyschnie tapompuj pile powinno zadzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
REKLAMACJA !!!!! mi w takich przypadkach przyjmowali i wymieniali piłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
nawet dwa miesiąc po zakoupieniu?, na razie spuściłem powitrze i zakleiłem, trochę działa

łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trek 4300

Następny temat

jak wykonywać gimnastykę na drążku

WHEY premium