SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URIEL??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
broda skoro stac cie na hgh to pewnie tez stac cie na jakies bialko pozadne- we ze kup jakiegos pure whey albo z hiteca cos (sam wybierz tego w hooj jest a wszystko podobne) i zryj po 100 gram dziennie minimum- wyjdzie ci to na 2 drinki po 50g- 1 po treningu drugi przed spaniem a naprawde latwo wchodzi nawet jak masz problemy z apetytem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
wydaje mi sie, ze alpaq nie pomoze ci nic przy tej kuracji (tak sadze, bo nawet swojej nie potrafil dobrze zrobic )

czekaj na uriela..

a co do treningu to idz do dzialu trening.. odzywianie tez lepiej zachacz..

co do ilosci bialka jaka pochlaniasz, to ja na twoim miejscu (jesli nie umialbym jesc wystarczajacyh ilosci) to pilbym 4 razy dziennie szejki bialkowe, zeby uzupelniac niedobory.. lepsze to niz nic

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
lolek dziekuje!!a bialko jakies kupie najwyzej sie z......am he he.wiem ze to malo ale nie bede tu sciamnial ze niewiadomo ile wciskam jak to nie prawda pozdrawiam cie i dzieki

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
bialeczka te ktore pilem do tej pory i sa gites to:

- hitec 90
- sp 80 olimp
- trec wpc
- pythochem prolact

Zadnych problemow zoladkowych, a smak jak dla mnie zawsze dobry hrhr

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
Casusbelli ultimate nutrition whey???takie mam 2 szt.2kg jedna?ile kalori wchlaniac mam dziennie?

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Mnie ciekawi jak ty zaminiles prolke na enana... bo to tak jakbys zamienil mietka na mete.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
lolek znasz juz gotowy anansony napoj z bialkiem serwatkowym 500ml 30 gr bialka firmy multi power??jest to w polsce do kupienia?

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
artlite zamienilem poprostu koniec mialem prolki a mam 4 etantate sorry za slowo zle uzyte.

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Prolka = enan. Nadal nic nie rozumiem. Sorry.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
mialem prolke teraz kloega przywiozl mi ten enanteta czy jak tam i to jest jakis iranski i to biore ten zle bo nie wiem co tu dziwnego?

broda1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory cykl jest mocniejszy????????

Następny temat

metka

WHEY premium