SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URIEL??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
broda prawda jest taka, że kupiłeś sobie wyje.bane w kosmos ospojlerowanie i czipa na głowice ale do baku lejesz olej opałowy... hmmm.. tak wyścigu nie wygrasz i do tego zajedziesz bryke.. jesteś głupcem ale życze ci powodzenia zdrowia i więcej rozwagi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
mysle, ze artlite ma racje.. dobra suplementacja + soczki + wiedza + dieta = GOOD MASA

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
na hgh troszke inna jakosc bedzie ale i tak nie uwierzysz ze to nie jest moj cel to zdjecie.pozdrawiam i milego dnia kolego

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
e-lite i tu jest ten problem ze nie pisalem o jakis zawodach i wygranych ja nie jestem zawodowcem a do baku leje benzyne.serio wychodze z zalozenia ze h... koksy sa mile widziane na forum ze wzgledu na cenne a to co drogie to zaraz tez jest h.. niewazne trenuje dalej

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Nic nie rozumiesz kolego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
pewnie ze nie rozumiem nic.mysle ze sa tu tacy co rozumieja a mi sie wydaj ze brak doswiadzczenia na sobie np.hgh sprowadza do ogrotkowych odp.a szczeze hgh jest marzeniem pewnie nie tylko moim ale kto tu szczerze pisze?

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
nie wiem czy takie marzenie.. jak dla mnie np marzeniem byloby miec 47 w lapce na takiej rzezbie jak mam teraz =]] a to czym dojde do tego to juz malo wazne (a raczej hgh odpada).. sa inne dobre srodki, ktorych zdaje mi sie jeszcze nie wykorzystales..

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
moze masz racje nie wiem ja chcialem to brac.KAZDY ORZE JAK MOZE

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
broda spytaj speca światowej klasy jak nazywa ludzika, który używa większości dostępnych środków dopingowych nie mając pojęcia o szeroko pojętej diecie :) potem idź do lustra i powiedz temu ziomkowi kim jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
JUZ PRZYZNALEM RACJE CO DO DIETYnapisalem ze sie dostosuje to o co chodzi?bede w...l tyle bialka ze szok zadowoleni?ile razy dziekuje i mowie ze zrozumialem?sam nie wiem o co chodzi przeciez poto sie tu pisze aby cos sie dowiedziec

broda1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory cykl jest mocniejszy????????

Następny temat

metka

WHEY premium