SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uriel wraca do gry

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
Na wstępie chciał bym się przywitać po kilkunastu latach przerwy od SFD

Na wstępie witam grono moderatorów
Brzydkiego Rafała z Łodzi lodzianin1
Też brzydkiego Krzyśka witam krzykacz
Starego dziada Sebe Flex1976

Dla tych co nie znają to tak, to ten co rozwijał ten dział nie mal od początku istnienia SFD razem z panami wymienionymi + lifter,blind,Gregor,kingkong i tak dalej Był jeszcze taki z awatarem różowej pantery co na widok igły sprzedawał kumpli Witam was mordeczki Dużo się od was nauczyłem w tamtych latach

Mam nadzieję że moje wypowiedzi wniosą trochę czegoś po 20 latach pobytu w USA
10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 178 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1119
buhahaha, usa wszyscy to mają ....głęboko w poważaniu, chyba po powrocie jeszcze nie zakumałeś, w jakim syfie żyłeś tam na tym zadupiu świata

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
andello
buhahaha, usa wszyscy to mają ....głęboko w poważaniu, chyba po powrocie jeszcze nie zakumałeś, w jakim syfie żyłeś tam na tym zadupiu świata


Bardzo dziękuję za wyczerpująco wiadomość
10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
No elo @Uriel_ @andello wtf?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Witamy w szarej rzeczywistości jak Tusk powiedział Polacy będą wracać do Polskiego dobrobytu %
10

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 652 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39777
No to ja zapytam, co i jak bija w USA-da że są tacy wielcy? xD wazyskie nowinki mile widziane :)
4

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Dobry dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No eejjjj ..stare baby jeszcze się oglądają ...także nie taki brzydki jeszcze
8

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
Czesc Uriel
4

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
No witam panowie chciałem być lekko zgryźliwy, liczyłem na słowa typu Nikt cie nie pamięta a tu nic się nie zmienia jak awatary
8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Estro poniżej normy.

Następny temat

Osocze przy aspiracji

WHEY premium