SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URIEL??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
artlite wiec nie bede sie za poczatek twojej odp obrazal bo to nie rodzice mi kupuja a wiekszaosc ludzi majacych pojecie z PRAKTYKI na hgh chwali go sobie nie ze wzgledu na kase!nie o to tu chodz abysmy sie chwalili co bierzemy i za ile.nie moja winna ze genotropin tyle kosztuje .jeszcze cos patrzac na twoj profil brakuje ci pare ladnych kilo do mnie wiec do konca najslabszy tu nie jestem bez urazy!!ale jest stwierdzone ze sie nie ma APETYTU NA hgh!co nie znaczy ze sie nie poslucham i nie zmienie stanowczo odzywiania .ja tu pytam sie ludzi z doswiadzczeniem w celu wyciagniecia odp wnioskow i uwierz mi napewno bede sie stosowal do tego.ja bynajmnie poto TU PISZE!!!!

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
artlite: fajny avatar

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Buaha, stary - brakuje mi do ciebie wiele! Kiedys byl taki post, ze e-lite dostawal z***y bo dobrze gada, ale nie wazy 100 kilo - poszukaj go sobie.

Ciekawe tylko ilu osobom oszczedzil on zdrowie, a moze nawet zycie.

Jedz dalej na 1 grama bialka tylko prosze nie wysylaj wiecej postow "czemu nie rosne" bo zaproponuje bana dla ciebie.

10x lolek -)

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Btw, zrobilem 23 kilo miesni na sucho - a w tym na pewno ci duzo do mnie brakuje. Peace

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
NIGDY NIE PORUSZYLEM TEGO TEMATU?ZE NIE ROSNE??a od straszenia to sa duchy wiec 4 cm w bicepsie roznicy kolego przy twoim wroscie to 10kg masz do mnie w tyle.

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
czy to norma ze teraz na hgh gubie mase?ale obwody mi stoja?sila wieksza .czy to palenie tluszczy sie zaczelo bo nie wiem czy to tlumaczyc pozdrowionka TO BYLO MOJE PYTANIE!!

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
ja ******le idzcie na solowke

haha.. jak male dzieci.. !!!!!!

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
JAK NA SUCHO TO ZMIEN DZIAL KOLEGO!!my tu o dopingu piszemy

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
lolek masz racje !!ja daj na luzik .he he...pozdrawiam

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Sie dziwie, ze sie tak daje prowokowac. Nie filozofia jest roz***ac sie kosztem zdrowia do 50 cm w lapie i wygladac jak http://www.steroid.ru/foto_86.htm

Filozofia jest zrobic to z glowa. Duzo zdrowia zycze.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory cykl jest mocniejszy????????

Następny temat

metka

WHEY premium