SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Animal Cuts

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159967

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
pierwsze 3 dni bomba... pozniej stwierdzilem ze siano poszlo w bloto, po wszystkim efekty widoczne dla mnie na +
do tego, animal flex, bialko, tmc1000

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10630
efekty widoczne ? wiec dlaczego pieniadze wyrzucone w bloto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Mam pytanko dotyczące tego supelka. Na rano na czczo to czaje i przed treningiem. A jeśli trening mam o 11 rano bo tak mi pasuje to co mam zrobić jak przyjmować żeby się nie okazało, że nic nie daję? Proszę o pomoc!! Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile animal zawiera kofy w mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18786
Widze temat podbity to dobrze, bo tez sie czaje na cutsa, ale wlasnie mam wrazenie, ze nie tylko cuts, ale i wszystkie suple od animala we wczesnijeszych latach mialy same pozytywne opinie, a teraz to juz coraz gorzej. Ktos panowie szamal ostatnio cutsa moze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Ja brałem. Nie ma p******nięcia jak po niektórych suplach, nie ma kołatania serca, wysokiego ciśnienia itd. Nie czuć go mocno. Za to efekty bardzo fajnie. Woda i fat schodzą elegancko. Fajny suplement, działa mimo, że nie czuć go mocno.

Co do supli z lat poprzednich- wiele składników wyłapało bana, musieli kombinować ze składami. Więc i takiej mocy już w nich chyba nie ma

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18786
To spoko,bo w sumie nie mam ochoty na rezanie bani ostrej, wlasnie czytalem,ze nie czuc go za mocno, a fat leci:) Wyprobuje go chyba na pierwszy strzal. Laczyles go z czyms czy solo ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Ogólnie to średnio, może na pierwszy spalacz będzie okej, ja go wziąłem jako drugi.

Efekty są, łączyłem go z kreatyną i aminokwasami, ale jak za te pieniądze to nie warto.

Po jakimś czasie jak brałem te 2 pakiety dziennie to nawet nie kichłem :/

robotę w miarę robił, fat palił, ale to głównie zasługa mocnych treningów 5x w tygodniu oraz dobrej diety :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2976
Jestem wlasnie na drugiej puszce...
Pocenie sie 9/10
Energia na silce 10/10
Spadku sily nie odczulem :)

Drozszy spalacz ale dobry i daje kopa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Jutro przyjdzie cuts i flex , opinie wystawie po zjedzeniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Amino 1900

Następny temat

Universal Nutrition - Animal M-Stak

WHEY premium