SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Animal Cuts

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159935

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Biore 2 dzien. Po 20-30 min czuc ciepelko, troche pobudza. Tyle narazie a o efektach napisze za 3 tyg. Fajnie pachnie
1

"Aby byc wielkim, trzeba kiedyś być malym..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 372
absolutnie nic po tym nie czułem żadnego pobudzenia czy podwyższonej temperatury, ale waga i lustro pokazują ze działa, zdecydowanie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Zrzucilem jakies 3-5kg przy dobrej diecie i regularnych, ciezkich treningach. Lekkie pobudzenie czulem tylko przez pierwsze pare dni aczkolwiek cieplo odczuwalem troche czesciej. Facik fajne shodzi z calego ciala. Ogolnie nic zlego powiedziec nie moge oprocz tego ze jak sie beknie czasami to jakbym jakiegos persila sie napil. Produkt dobry.
1

"Aby byc wielkim, trzeba kiedyś być malym..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
Generalnie polecam AC. Efekty widoczne przy pierwszej puszce. Oczywiście trzeba dbać o dietę i trochę wysiłku fizycznego. Polecam

PS. dla wymagających lub niezadowolonych - a spróbujcie połączyć z CLA+green tee
TREC-a TO DOPIERO BOMBA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Pytanko: Pierwszy pakiet wziąłem o 11 na czczo (sobota).
Na 13:30 mam aeroby. Brac drugi pakiet o 13 czy to za szybko?

pozdr,

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem po 1 dniu stosowania tego środka. Odczucia ?

Po 30 min od zażycia pierwszej saszetki zacząłem się pocić z samego siedzenia na komputerze na treningu lało się ze mnie jak bym w piekle był, po 2giej saszetce zacząłem robić aeroby - efekt ? masakra, oby tak dalej.

Zdam relacje po całym cyklu pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1317
Bardzo dobry spalacz tluszczu. Brałem go z kreatyną, co najlepsze schudłem 1,5 kg ale z pasa i tyłka mega zjechało fatu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A od kiedy spalacze tłuszczu bierze się z kreatyną?

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2012-01-30 10:23:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Przemyski
A od kiedy spalacze tłuszczu bierze się z kreatyną?

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2012-01-30 10:23:11


A od kiedy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1317
Kreatyna nawadnia a kofeina zawarta w spalaczu odwadnia ale nie wiem czy to ma duże znaczenie. Tutaj masz tekst z forum na temat łączenia kreatyny i spalacza.

Ostatnio lansuje się mode na połączenie w jednym zestawie thermogenika i staka kreatynowego jako innowacyjne rozwiązanie, które wspomoga znacząco nasz trening. Po krótkce chciałbym wam wyjaśnić dlaczego warto łączyć te 2 specyfki i obalić kilka mitów.

Co zawiera stack kreatynowy? Oczywiście kreatyne, różne jej formy. Począwszy od jabczłanu kończąc na estrach. Dodatkowo zawarte są w nich substancje nazywane No-Boosterami, których glównym składnikiem są różne rodzaje glutaminy. W niektórych stackach wystąpują też inne składniki, które mają za zadanie wspomóc przyswajalność i transport kreatyny do mięśni.

Thermogeniki zawierają substancje, które mają na celu przyśpieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Przyśpieszyć metabolizm, zahamować uczucie głodu. Głównymi składnikami są kofeina i teraz pewnie większość z was zastanawia się czy można łączyć kofeine z kreatyną, oczywiście, że można, mit ten obalono już bardzo dawno, więc nie macie się co bać. Wiele badań wykazało, że kofeina nie ma złego wpłwypu na działanie kreatyny.


Jedynym zastrzeżeniem może być spożywanie kofeiny wraz z kreatyną monohydrate. Kofeina odwadnia organizm, a mono "nawadnia", no ale po co komu woda pod skórą .

Teraz napisze dlaczego warto brać oba te suple w jednym cyklu.
Po pierwsze Thermogenik pobudza do działania. Gdy jesteśmy ospali i nie chce nam się iść na trening to zarzyciu Thermogenika organizm zostaje pobudzony do działania. Po za tym thermogenik ciągle utrzymuje wysoki stan thermogenezy, co w pewnym stopniu uchroni nas przed nabraniem zbędnych kilogramów podczas cyklów masowych. Suplement ten również usuwa zbędną wodę pod skórną co daje nam lepszy efekt. To tylko kilka argumentów dlaczego warto brać thermogenik w cyklach masowych. W większośći spalaczy znajduje się l-tyrozyna, jeden z najlepszych suplementów, jaki jest na rynku. Działa on mocno pobudzająco i podwyższa termogeneze. Dodatkowo świetnie wpływa na umysł, oraz udowodniono jej działanie antykataboliczne, z racji tego, że jest to aminokwas.

Ciekawostką jest również to, że Thermogeniki oparte na efedrynie są bardzo silne antykatabolicznie. Udowodniono w badaniach, że efedryna to jeden z najsilniejszych antykatabolików. Jednak spalacze oparte na efedrynie nie polecam młodym adeptom kulturystyki.

Stosowanie kreatyny podczas nabierania mięśni jest chyba oczywisty
Oczywiście połączenie termogenika i staka kreatynowego stosuje się również podczas cyklów na rzeźbę. Stak kreatynowy to obecnie jeden z najlepszych antykatabolików. Obecność przede wszystkim kreatyny, tauryny i AAKG powoduje, ze mieśnie nie ulegają tak łatwo katabolizmowi podczas ujemnego bilansu kalorycznego, co często powoduje znaczną poprawe definicji mięśni przy bardzo małych spadkach mięśni. Co więcej wiele osób zauważyło minimalny przyrost obwodów podczas stosowania staków kreatynowych podczas redukcji.


Jak widzicie stosowanie obu tych specyfików podczas jednego cyklu jest bardzo skutecznie, niezależnie czy robimy mase czy rzeźbę. Świadczyć o tym może również to, że firma Dymatize wydała termogenik i stak w jednym czyli XP Energized.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Amino 1900

Następny temat

Universal Nutrition - Animal M-Stak

WHEY premium