SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 7 - 20 kwietnia!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19211

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Gustaffson nie ma szans z Cormierem. Jones to nie wiem. Jak zawalczą to zobaczymy ale niech najpierw Cormier pokona Mira.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Gustafsson swoim stylem mógłby napsuć krwi Cormierowi, ale też myślę, że DC by go pokonał imo na pewno by go obalił, ale to mogłaby być nie taka jednostronna walka jak myślisz.. z resztą pytanie jak DC - jak jego organizm przyjmie zbijanie do 205 dlatego bez sensu od razu dostać Jonesa jak Mira pokona a oprócz Gustafssona nie ma nikogo innego, bo Machida teraz TSa pewnie dostanie to co Gustaw ma czekać do zimy na wygranego Jones/Machida - no chyba, że Sonnen pokrzyżuje plany i dopiero w 2014 Cormier!? Bez sensu lepiej zrobić eliminator z Gustawa i Cormiera.. ale może Mir wygra i DC w HW zostanie - zobaczymy jutro - zaj**ista gala się szykuje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
I co ? Miałem rację. Mir był absolutnym flakiem z JDS-em, a nie jakieś pyerdolenie że jego zamierzeniem było upaść się jak świnia.

Teraz wygląda zayebiscie, jak na taką wagę. Taki Mir ma szansę dużo większe. Choć szczerze mówiąc rozsądek mówi Cormier;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nawet nie wiedziałem że będzie walczyć Jordan Mein który łokciami odprawił m.in. Santosa. Kolejny powód żeby oglądać galę na żywo

Larkin dobrze wyglądał widać że od początku powinien być w wadze średniej

Cormier i Mir jakieś pyskówki odstawili

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Chciałem tylko dokończyć, że tak wygląda zmotywowany Mir. Niecałe dwa kilo lżejszy od tego Mira z JDS a wygląda jak po zayebistej rekompozycji na czymś mocnym

Czy ma szansę z Cormierem? Imo nikłe, ale przynajmniej wiem, że jest w formie, więc szanse nie są zerowe;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nikt nigdy nie ma 0% szans w UFC. Mirowi dałbym tak nawet 20-30% szans. Cormier 235lbs czyli równie 10kg lżejszy a wygląda na większego w ch** taki to jest misiek no fc pomijając warunki fizyczne na korzyść Mira..
Mir ma całkiem dobrą stójkę dlatego cholernie mnie ciekawi ta walka, bo w parterze też to może się w 2 strony skończyć - jak walka potrwa z pół rundy gdzie DC będzie miał przewagę w stójce i wgl nie będzie zainteresowany parterem to już praktycznie koniec - Mir pęknie psychicznie i będzie KO - wszystko zależy czy DC będzie obalał i jak będzie mu w stójce szło. Benson imo rozp******i Melendeza jak Nate'a a może nawet skończy przed czasem - Diaz vs. Thomson - najciekawsza walka na gali jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Diaz dlugo stal na golasa na wadze Mir bardzo dobrze wyglada, War Mir ! Co do ME to moze byc jeden z najnudniejszyc. Ciekawe co Diaz pokaze, bo troche wyglada tak jakby mu sie znudzilo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Benson jaki pocięty, kuźwa ile On zbija?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Steven, dobrze zrozumiałem że jakby był w chvjowej formie to dałbyś Mirowi 20-30% szans? To ile mu dajesz jak jest w zayebistej formie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Nie teraz mu daje tyle chyba. Benson śmiesznie wygląda na tle innych fajterów - przez te doj**ane nogi jak się odwodni to góra ciała jakby innego człowieka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Pomorza Amatorskiego MMA

Następny temat

pełna lista transferów ze SF do UFC

WHEY premium