SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox: Gustafsson vs. Johnson - WYNIKI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jestem w lekkim szoku, że tak to się potoczyło. The Mauler to była ostatnia nadzieja białych. Aż dziwne, że nie potrafił wykorzystać swojej przewagi fizycznej nad przeciwnikiem.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tak jak pisałem miliard razy- świetna walka z JJ wynikala z zabrania JJ największego atutu- zasięgu. Jednam Gus sam w sobie w ógóle z niego nie korzysta. Kibicowałem AJ i też się dużo razy dziwiłem co wszyscy tak skreślają Antka. A hamburgery to już w ogóle.
Już się skończy wielki hype na Gusa JEdnak z JJ nie ma dużych szans AJ, bo tu znowu wkracza wykorzystywanie warunków przez JJ.

Więc tu mogę napisać "a nie mówiłem?"

Jednak to gdzie analiza mnie totalnie zawiodła , to przy Davis- Bader. Teraz jak się ogląda tę walkę to można powiedzieć, że Davis stylistycznie dobry dla Badera- tak jak pisałem STeven0, ale że to będzie miało aż taki wpływ to w zyciu bym nie powiedział. Myslałem że Phil będzie po prostu silniejszy fizycznie- był, ale tylko trochę.

Wydaje mi się że walkę powinien wygrać, chociaż w tym wypadku kogo by nie oszukali to się należałoby- i Davisowi i Baderowi za takie chvjowe walki.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2015-01-25 17:09:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dremor
Tak jak pisałem miliard razy- świetna walka z JJ wynikala z zabrania JJ największego atutu- zasięgu. Jednam Gus sam w sobie w ógóle z niego nie korzysta.


?? Korzysta, tylko że w tym przypadku nie dał rady utrzymywać tego dystansu.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Wszyscy mówią o zasięgu Jonesa i zniwelowaniu go przez Alexa. Ale jak pisałem w sąsiednim temacie Anthony również ma zasięg w okolicach 2m. źródła mówią o 79 lub 80 calach, przy 80 Alexa. Czyli trzymanie dystansu przy pomocy rąk może być podobnie trudne jak w walce Bonesa z Maulerem. Nie należy jednak zapominać o świetnym chasse bas w wykonaniu Jona. To również świetna technika do trzymania dystansu. Zobaczymy jak sobie z nią AJ poradzi.
Co do kondycji - zobaczymy. AJ ostatnio na dystansie 3 rund widzieliśmy z Philem. I wyglądał całkiem całkiem. Jednak Kościej ma wyniszczający przeciwnika styl walki. Więc nie wiem jak to może wyglądać w rundach mistrzowskich. Tu jednak i doświadczenie i kondycja będzie dla JJ. Jednak czy to będzie różnica niewielka, czy przepaść - pokaże dopiero walka.
Zdecydowanym faworytem jest JJ. Fakt było parcie na Daniela, ale tylko on miał szanse zniwelować bardzo dobre zapasy Bonesa. Do tego miał trochę kowadła w łapie. Jednak zasięg JJ i gameplan dało mu zwycięstwo. W potencjalnym pojedynku akcenty są trochę inaczej rozłożone. Dla mnie AJ łączy najlepsze cechy DC ( dobre zapasy, zwłąszcza defensywne, ogólny atletyzm ) z AG ( świetna stójka, podobny zasięg ). Do tego jest chyba najszybszy ( nie najbardziej mobilny ) z całej czwórki. Kluczowy w tej walce będzie aspekt zniwelowania zasięgu i utrzymania dobrej kondycji w przeciągu 5 rund. Przy dobrym gameplanie jest to realne.

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Kondycja na 5 rund i tak nie będzie potrzebna. W pierwszej lub drugiej Jones idzie spać xDDD

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak Rumble nie da rady to Cain będzie miał szanse. U Cormiera zawiniła kondycja i to że dał sobie wejść do głowy (i za wszelką cenę chciał obalać). Cainowi na pewno nie wjedzie plus o jego kondycję nie trzeba się martwić.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Cain juz oficjalnie w LHW???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
W sumie musiałby zbijać mniej niż Rumble czy JJ

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Lesnar też miał świetną kondycje dopóki nie zaczął dostawać wpyerdolu. Choć zgodzę się z Tobą Puar co do Cormiera i wg mnie dużo ludzi zapomniało tym że dał świetne 2 rundy. Dla mnie to cały czas numer 1 po JJ - przed Gusem i AJ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Przed Gusem - tak. Ale nie przed AJ. Stawiam akurat tych dwóch zawodników na równi.

Througt the gates of hell

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mma początkujący

Następny temat

Jaka sztuka walki w tym przypadku ?

WHEY premium