SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox: Gustafsson vs. Johnson - WYNIKI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
skoro Rashad zapowiada zwyciestwo swojego kolegi z teamu,to jestem tym bardziej pewny. po co mialby klamac? no wlasnie.

AJ 125% pewniak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Ja tam mu wierzę. Bez żadnej ironii i sarkazmu. Rumble będzie kolejnym Weidmanem.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
ja bym sie wstrzymal z hurraoptymizmem i koronowaniem nowego mistrza,ale faktem jest ze AJ ma wieksze szanse niz DC i Gus moim zdaniem. Rumble moze to wygrac jednym dwoma ciosami.
jako wielki fan Jona atwiam na niego,ale fanem Rumbla tez jestem i jak najbardziej ma arsenal by wygrac. i to lepszy niz DC

Zmieniony przez - grind w dniu 2015-01-26 15:06:26

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
mikel-
No tak dlugo nie trzeba bylo czekac az pojawi sie kwestia Caina


To naturalne że chcemy wiedzieć kto jest numerem JEDEN na tej ziemi w kwestii bicia się. Tym bardziej że prędzej czy później w końcu dojdzie do ich starcia (no chyba że AJ i Weidman zrobią niespodziankę, nie wiem kto inny może)

Ciekawe jakby było z kondycją Rumble'a w późniejszych rundach. Niech ostro katuje kondycję

Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-01-26 15:15:47

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
AJ ma u mnie duży plus za słowa wypowiedziane po walce z Gusem. Porównując wypowiedzi AJ i JJ, to ten drugi zachwouje się jak pajac.
AJ ma arsenał, aby wygrać z JJ, ten arsenał miał również Gus, DC i oboje przegrali.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
za Gusem w walce z JJ przemawiac mialy przede wszystkim warunki fizyczne.

u DC asem w rekawie mialy byc przede wszystkim zapasy.

zaden z nich nie jest jednak potworem,ktory jak trafi,to zabije,wiec nijak bym tego nie porownywal z AJ'em.

wiadomo,ze jest spora szansa,ze skonczy sie jak zawsze,czyli JJ po prostu wygra walke, niespecjalnie bedac w tarapatach chocby przez chwile,ale ja bym AJ porownal predzej do Belforta z przeciwnikow JJ. tylko,ze jest 6cm wyzszy i ma 10+ wiekszy zasieg + lepsze zapasy. no i mysle,ze jest mocniejszy psychicznie,ale to juz bardziej teoretyzowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Puar
mikel-
No tak dlugo nie trzeba bylo czekac az pojawi sie kwestia Caina


To naturalne że chcemy wiedzieć kto jest numerem JEDEN na tej ziemi w kwestii bicia się. Tym bardziej że prędzej czy później w końcu dojdzie do ich starcia (no chyba że AJ i Weidman zrobią niespodziankę, nie wiem kto inny może)

Ciekawe jakby było z kondycją Rumble'a w późniejszych rundach. Niech ostro katuje kondycję

Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-01-26 15:15:47

Ale do tej walki nie dojdzie. JJ wyraznie mowil po walce z DC, ze do HW sie nie wybiera. Watpie tez, ze Cain zejdzie nizej. Poza ty co do za dyskusja kto jest numer jeden na ziemi, wiadomo kto, Conor

JJ sie nie zachowuje jak pajac tylko jest zaj**iscie hejtowany o byle co. Po walce z DC Gus mu napisal "I'm not impressive Jon", a wczoraj po K.O JJ mu napisal "I'm not impressive Alex" I poszedl hejt, ze Rumble sie super zachowal bo Alex plakal a JJ szydzi, no k***a
Co do walki z Rumble to JJ wyciagnie reke i bedzie go trzymal na dystans, nie wierze ze go Rumble trafi. To tak jak Hendricks, ktory dobrze skracal dystans mial ustrzelic GSP. Pewnie od dzisiaj Greg juz rozkminia przeciwnika Ale zgadzam sie za ma najwieksza szanse, to tylko sport, jak trafi to po walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja nie hejtuje Jonesa za to co mówi itp, tylko jestem ciekaw kto jest najlepszy. Jak Jones wyczyści lhw to i tak kiedyś dojdzie do walki z Cainem :P

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jezeli Cain dotrwa do tego czasu, ostatnio niestety wiecej leczy kontuzje niz walczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
AJ to taki Carwin swojej kategorii tylko z lepszymi umiejętnościami, bardziej mobilny, z JJ ma szansę, co prawda będzie dużym underdogiem ale jak już pisaliście, trafi - to zabije.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mma początkujący

Następny temat

Jaka sztuka walki w tym przypadku ?

WHEY premium