SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 77: Belfort vs Henderson- wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tak samo jak z każdym dopinigiem- to kilka, kilikanscie procent składowej sukcesu, ale na tym poziomie każdy procent jest na miarę złota.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Tak, tylko ja tak lekko z przymrużeniem oka :D bo czasem to więcej pisania o trt niż typowo o skillach czy szeroko pojętej dyspozycji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jasne, nawet jestem w stanie się zgodzić, że ludzie przeceniają wpływ trt i dopingu w ogóle. Oczywiście, wpływ jest, ale nie jest to 90% sukcesu jak można by wywnioskować z rozkmin niektórych.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Dokładnie o to chodziło :) btw: jakis sterydziarz nas minusuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor zgadzam sie jesli chodzi o sporty walki. Ja uwazam ze wiele z tego sukcesu wynika wylacznie z innego nastawienia psychicznego na cyklu, niejako autosugestii do pewnego stopnia.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
a ja jestem ciekaw co np. wali Weidman( czy kiedys Brock) i czemu nie jest podobnie traktowany jak np Vitor chodzi mi o badania, zdaje sie ze w ufc sa rowni i rowniejsi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
bane158
a ja jestem ciekaw co np. wali Weidman( czy kiedys Brock) i czemu nie jest podobnie traktowany jak np Vitor chodzi mi o badania, zdaje sie ze w ufc sa rowni i rowniejsi


Albo płaczek Rockhold, tylko kompletny laik uwierzy, że zrobił taką formę na kreatynie z Megabola:





Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2015-11-11 22:28:34
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Najbardziej gadają Kennedy i Rockhold, muszą mieć dobry towar
3

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961


Przy TRT Belforcie nawet Jones wygladał chudo

Samo zejście z muskulatury, jakie zaobserwalismy u Belforta po odlozeniu towaru ma kluczowe znaczenie - w stojce dalej jest niebezpiczny ale jego TDD i ogolna siła do przepychania w klinczu poszła w p***u

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Dobre białko i kreatyna zrobią z ciebie skuhwysyna! Luke super wygląda! Chcę taki towar jak on.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FEN 9: Go For It – wyniki i dyskusja

Następny temat

udział w zawodach jako niezrzeszony

WHEY premium