SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 77: Belfort vs Henderson- wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
e tam p******icie macie gena jak Barnett.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Może nie potrzebują takich dawek niektórzy? Może inne środki?

Znowu Knife fajny art walnął ostatnio- a propos nowych środków i maskowania

http://potreningu.pl/articles/4273/ghrp-6-ghrp-2-hexarelin-nowy-doping-i-maskowanie/page/1

Ale zauważcie, że niektórzy mają bdb gena do mięcha i formy i mogą pewnie mieć super wyniki na względnie bezpiecznej dawce dopingu.

Ja sam znałem 3 osoby o niezwykłych predyspozycjach genetycznych do budowania czystej masy. Swoją drogą, nikt tego nie wykorzystał- jeden jest pianistą, drugi buddystą a trzeci biega długie dystanse
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Tak na poważnie to Luke jest tu po walce na maksymalnej spince czyli gotowość mięśniowa, strach, euforia, podnecenie i pobudzenie w jednym. Wygląda normalnie na zdrowego gościa z dobrymi proporcjami sylwetkowymi. Masę gości tak wygląda ale to jest właśnie to. Estetyka i motoryka zwierzęcia przy zachowaniu wyglądu nie kulturysty.

Także w LO miałem gościa który łapał tak suchy mięsień, że szok. Jedząc przy tym kanapkę z szynka i popijając fantą.


Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-11-12 14:33:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Phil Davis na bank jest takim freakiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
MoonDancer
Tak na poważnie to Luke jest tu po walce na maksymalnej spince czyli gotowość mięśniowa, strach, euforia, podnecenie i pobudzenie w jednym. Wygląda normalnie na zdrowego gościa z dobrymi proporcjami sylwetkowymi. Masę gości tak wygląda ale to jest właśnie to. Estetyka i motoryka zwierzęcia przy zachowaniu wyglądu nie kulturysty.

Także w LO miałem gościa który łapał tak suchy mięsień, że szok. Jedząc przy tym kanapkę z szynka i popijając fantą.



Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-11-12 14:33:51


EJ no to nawet by 1500 kcal nie zrobil moze w szkole tak wp*****lal a potem 1 kg kurczaka i 10 workow ryzu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Nie mam pojęcia, coś chyba kurczakowal ale to nie było jakieś trzymanie bilansu i makrosow. Gość był drobnej kości ale masa szła taka, że był wyzylowany to nie był ogromny typ ale z uwagi na kompozycje, szerokie barki, plecy, wąska talia i niski bf wyglądał spoko. Jego kuzyn także ale tamten był bardziej podlany ale masywniejszy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Moondancer, co ty. Właśnie pic polega na tym że Ci ludzie rosną obiadkach domowy, kanapkach itp, a często nie mają nic wspólnego ze sportem. Tak jak mój kumpel pianista Freaki są wśród nas i trzeba się pogodzić z tym, że ludzi którzy mają lepszą genetykę od ciebie jest od chvja.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bane158
a ja jestem ciekaw co np. wali Weidman( czy kiedys Brock) i czemu nie jest podobnie traktowany jak np Vitor chodzi mi o badania, zdaje sie ze w ufc sa rowni i rowniejsi


ale żałosny komentarz

bo może Weidman nigdy nie wpadł na koksie, nie miał historii z TRT ani żadnej styczności z dopingiem a Belfort to ikona dopingu w MMA już od lat 90tych???????



może sprostuje dla tych najgłupszych:
gdy napisałem "ani żadnej styczności z dopingiem" miałem na myśli, że nie miał żadnej akcji z dopingiem w UFC jak, np. Overeem gdy sp*****lał przed Dejną po konferencji prasowej do swojego auta, ale nie zdążył, bo miał za słabe cardio, żebyście nie myśleli, że twierdzę, że Weidman jest czysty.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-11-12 19:04:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Co do Vitora to jest na niego ewidentnie w ch** wieksza nagonka niz na innych,bo nie jest amerykaninem i niszczyl ludzi w imponujacym stylu.
Inni amerykanscy sterydziarze I trtowcy nie maja tak albo w ogole przej**ane ale praktycznie gowno osiagali w wiekszosci, gdy wpadali na testach.
Podwojne standardy I tyle.
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
"gdy napisałem "ani żadnej styczności z dopingiem" miałem na myśli, że nie miał żadnej akcji z dopingiem w UFC jak, np. Overeem"
no wlasnie Scherlocku dlaczego nie mial ..... bo jest Amerykaninem Brock tez, a Overeem i Vitor nie sa to trzeba ich gnebic ot co
a zarowno jeden i drugi są juz ikonami tego sportu i po tylu latach utrzymuja sie na najwyzszym poziomie,dlatego wlasnie uwazam ze tam sa "rowni i rowniejsi" i nie wiem co w moim komentarzu jest zalosne? sorry Steven ale razi cie PRAWDA
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FEN 9: Go For It – wyniki i dyskusja

Następny temat

udział w zawodach jako niezrzeszony

WHEY premium