SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 77: Belfort vs Henderson- wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
O tak, Belfort - MAchida byłoby epickie! niech to w końcu zorganizują

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po trzech przegranych i zawieszeniu za doping bardzo możliwe, że Hallman pożegna się z UFC.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Oczywiście, że się pożegna, doping jest kluczowy, teraz ciężkie KO, na rekordzie 3 porażki z rzędu. Pytanie co dalej, bo jak w Bellatorze, KSW czy w dobrze płatnej organizacji się znajdzie to może jeszcze spróbować, ale myśle, że przy tym jak drewniany jest to nie warto, on ma chyba drugą prace co nie oprócz MMA?

Jak myślicie w ewentualnym Gustafsson vs Teixeira? Ja myśle, że Gustafsson go znokautuje albo mocno na pkt wygra. Niewygodny jest w ch** stylistycznie, ciężko obalić a jest wolniejszy niż Rumble, tak mocno chyba nie bije, ale też podobnie. Gustafsson będzie się dobrze na nogach poruszał i jak znajdzie dystans to tam powinien wygrywać, klinczu żeby się trzymał daleko a Glover może być za wolny go trafić, Alex jest lepszy niż był w walce z Shogunem, ale z tamtym wyrównaną walkę stoczył mimo, że jeszcze większa różnica w rozmiarach i Glover 2012 z Rua 2012 wg mnie raczej wygrywa (sorry Noolan)

No, ale taki plus dla Belforta pomijając to jak(/ile) koksu odłożył, na pewno TRT to mimo wszystko Hendersona 2 razy skasował brutalnie a to już słowo wypadek przy pracy wyklucza no a Shogun w 205 został znokautowany w 3r po wp******u jaki zbierał Hendo wcześniej i Boetsch to też nie ogór każdy wie, twardy jest na pewno. Czyli Hendo wciąż jest ligą UFC i to nawet top 15 MW - top 20 MW. TRT i komisje na dupie jednak nie spowodowały, że jest takim wrakiem jak się tu większość spodziewała.
Od następnej walki będzie dużo zależało, ciekawe z kim go zestawią. Rockholda do momentu gadki o dopingu rozumiałem, bo Belfort wiadomo powiązania z tym ma aż za dużo aż jest ikoną dopingu w sporcie i grali nie fair, bo Belfort miał pozwolenie i w Brazylii to samo, pamiętacie ostatnią aferę, że Belforta do walki z Jonesem wypuścili a nie przeszedł badań!? Więc to rozumiem, ale ten wpis że dajesz Hendo rozj** sk***ysyna to żałosny i chciałbym żeby Belfort go 2 raz rozj**ał, Rockhold by się załamał psychicznie


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-11-08 21:59:19
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Walka Vitor-Dan pokazała kilka rzeczy, m.in. to że Vitor jest po prostu bardzo, bardzo dobry pomimo tych wszystkich testów, że Weidman jest prze-hójem i że Hendo niestety lepiej żeby właśnie udał się na emeryturę

Thomas Almedia - co tu dużo gadać, 20-0, efektowny i efektywny stójkowy styl walki, świetnie używa kolan i łokci

jego ostatnie latające kolano chyba wszyscy widzieli ale tego może ktoś nie widział:




z niecierpliwością czekam na dalsze walki


Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-11-09 00:10:09
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Vitor pieknie, wciaz bestia, tylko mniejsza rozmiarem.
Wiem ze wiele osob uwaza inaczej,ale sadze ze gdyby w walce z Chrisem nadal byl na TRT, to skonczylaby sie dokladnie tak samo-poniewaz Vitor bazuje na stojce, a zapasy slabe.
jest wciaz w top 5

a Hallman nara z UFC raczej. slabo


Zmieniony przez - grind w dniu 2015-11-09 01:38:29
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
No niestety walka Weidmana z Vitorem bez TRT pozostawiła niesmak, odbyła się za późno

Wszyscy czekali na walkę Chrisa z Belfortem monsterem na TRT.

Tak czy srak, szacun dla Vitora ze po tylu latach gość ktory byl jednym z pionierów MMA ciagle jest w czołówce


Zmieniony przez - annihilus w dniu 2015-11-09 08:30:01

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie uważacie, że Hallmann był lepszy jak trenował w Polsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Vitor spoko. Szczerze mówiąc myslałem, że drugi raz na bank nie wygra w taki czyt.dominujący sposób. To dla niego bardzo wazna wygrana- bo Vitor psychicznie potrzebował wygranej bez TRT. Z Rockholdem go nie widzę, ale kto wie?

Hendo nie wiem czy na emeryture, Boetscha rozyebał aż miło. Wiadomo, jeżeli chce zostać w topie to nie zostanie, ale dalej trzyma poziom wysoki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Vitor prze ch** haha dokladnie Rockholda pewnie nie pokona ,ale dalej jest kozakiem ,i zamknął ryj hejtera ktory płakał jakby to TRT znokautowało rockholda haha ,jak dla mnie to niech zawalczy z Andersonem i emeryturka ,może nie dawać żadnego rewanżu rockholdowi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Strasznie przeceniacie umiejętności Rockholda. Już Weidman otworzy wam oczy jak go zniszczy w obu płaszczyznach. A Vitor nawet bez TRT znowu zafunduje mu KO. To nie było jakieś przypadkowe kopnięcie, tylko idealne mierzone, będące niejako realizacją gameplanu na walkę.




Zobaczcie jak biednie stójka Luka wyglądała, jakie ma luki w defensywie. Vitor bez TRT stracił na sile, ale dalej ma świetne czytanie walki i ruchów przeciwnika, oraz timing co zaowocuje powtórką z rozrywki



Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2015-11-09 13:39:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FEN 9: Go For It – wyniki i dyskusja

Następny temat

udział w zawodach jako niezrzeszony

WHEY premium