SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 56 WYNIKI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
RafiTile
niestety , czas robi swoje , to nir są czasy pride :(

Przecierz Sho wcale nie jest "stary" Machida,Belfort,Hendo,Rashad,Werdum są starsi od niego ja tam wierzę ze to tylko była wpadka która sie moze zdarzyc kazdemu,Mauricio jeszcze "Powróci"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bane, Reem tez Nie jest stary I kontuzji Nie mial type co inni.
Chodzi o to ile lat przewalczyli. Sa starzy zawodniczo

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
No ja wiem, ale mi az sie łza w oku kreci, jak cos takiego widze(jak przegrywa z kims takim jak St Preux,nic do tego goscia nie mam,ale szlag mnie trafia),mam nadzieje ze Shogun jeszcze powalczy i to jeszcze nie koniec jego kariery, moze niech zejdzie wqage nizej jak np. Machida czy Mousasi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wiem co mass na mysli. Overeem to moj ulubiony zawodnik MMA...

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
w tej sytuacji widzę, shoguna w MW, niech zetnie smalec , i młóci się w średniej. Tym bardzej ,ze wyraził cheć wali z Andersonem , bo jak wiecie oni beda kolejnymi trenerami tufa w brazylii.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No mógłby iść do średniej. Ale co do walki z Andersonem to Dana chyba pisał że nie zawalczą ze sobą

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żadnego schodzenia do średniej,ostatnia walka z kimś średnim żeby zakończyć kariere zwycięstwem, Shogun już nic nie ugra,swoje przewalczył,osiągnąl,nic nie musi nikomu udowadniac,lepiej żeby nie rozmieniał sie na drobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Shogun jako rozgrzewka przed Peroshem i Maldonado.... Ręce opadają...

Już tak przy walce z Verą straciłem nadzieję na jakieś cuda, ale to już było po prostu przerażające, żeby OSP wyglądał przy nim jak jaki Holyfield.

"Kończ Waść -....."

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Po pierwsze Shogun się nie przewrócił sam tylko OSP go posadził lewym sierpem i skończył ciosami w parterze - takie małe sprostowanie.

Po drugie nie wiem czy bane i inni nie rozumieją, ale wiek to nie wszystko. Shogun zaczął walczyć za gówniarza, miał mnóstwo wojen w swojej karierze, zwłaszcza walki w UFC i kontuzje go doj**ały a także lata treningów zwłaszcza w Chute Boxe gdzie sparowali jak świry

Shogun w OSP tak jak Hendo w Belforta chaotycznie wleciał tak jakby z jednej strony chciał ciosy wymieniać a z drugiej wszedł w klincz i obaj zostali brutalnie skontrowani.

Widzę, że większość ludzi tu uważa, że na tą porażkę skłania się 100% tego, że Shogun jest skończony. Otóż wiek, kontuzje i przebieg mają duży wpływ zgoda, ale nie cały. Jakby Shogun walczył z takim Peroshem to by mu pewnie doj**ał jak Te Hunie i znowu by się niektórzy tu jarali, że Shogun idzie po pas itp. OSP to co by nie mówić bydle jak na 205 i nie jest zły, ma potencjał. Shogun strasznie walczy w kratke i to od dawna.

Griffin, Coleman, Jones, Hendo I, Vera, Sonnen, OSP - nie wyglądał za dobrze czy to przez stylistycznie zestawienie i wyższość swoich rywali czy to kontuzje czy już bez usprawiedliwienia, ale nie wyglądał.
no a np ostatnio świetnie radził sobie z Hendersonem, Te Hune zmiażdżył i dobrze sobie radził z Gustafssonem z kimś kto jest uważany za najgroźniejsze wyzwanie dla Jonesa i który mało go nie pokonał więc może Shogun w następnej walce też wygra. Shogun jest nieprzewidywalny.

No, ale wróci po 2 ciężkich KO, 33 lata to u niego jak u niektórych z 40. Niektórzy w MMA jak Cormier w tym wieku to się dopiero MMA uczą. Jestem za pożegnalną walką tylko nie mam pojęcia z kim, ale to jego decyzja.
Wg mnie przejście do 185 to nie jest wyjście. Zaraz mi powiecie, że co innego pisałem o Hendersonie. Otóż Hendo bardziej traci siłowo w tej wadze niż Shogun i jest bardziej stłamszony siłowo no i waży ledwo więcej bez zbijania i diety od limitu 185. Shogun ma jednak dużo więcej do zbicia i zrobić wagę pewnie zrobi, ale to odbije się na kondycji a MW są szybsi, Shogun pewnie ma już naruszoną szczękę. Shogun już w żadnej wadze nie zdobędzie pas, nie wierze w to nawet, że o niego zawalczy.
Legendą i tak zostanie, nikt mu nie odbierze mistrzostwa Pride, mistrzostwa UFC i tego, że całą karierę bije się z najlepszymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
shogun rozważa przejscie do MW jednak :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedsprzedaż autobiografii Mike’a Tysona

Następny temat

Bellator 131: Ortiz-Bonnar,Manhoef-Schilling itd

WHEY premium