SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 56 WYNIKI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
lepiej niech rozważy przejście na emeryturę , mówi to wielki fan Shoguna :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
'Now I will rest, enjoy my family and then think about my next steps, TUF Brazil, maybe a weight class change'

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ględzi tak od dłuższego czasu...

Nie wiem, jak to ma zasadniczo pomóc, top 10 jest jeszcze mocniejszy w MW... Od takiego Romero czy Kennedy'ego dostałby oklep straszny.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Bispinga by ubił :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
@Steven ja wiem ze on walczy od "małolata" i niszcza go kontuzje(podobnie zreszta jak Crocopa),wiec mam równierz tez słowko do ludzi którzy piszą tak jak zabstyl:"Żadnego schodzenia do średniej,ostatnia walka z kimś średnim żeby zakończyć kariere zwycięstwem, Shogun już nic nie ugra" Przeciez on nie skonczy kariery dlatego ze tego chce kilku chłopaków z Sfd, czy nawet z Polski, czy nawet z Brazylii, on ma z tego Konkretne Pieniądze, poza tym robi to co kochał całe zycie i kocha, to jest WOJOWNIK,wiec dajcie juz spokój z takimi tekstami, on sam zdecyduje kiedy ma zakonczyc, a dopóki chce walczyc pozostaje, tylko mu kibicowac, Pozdrawiam i nie chciałbym nikogo urazic swoim wywodem
Poza tym To jest dorosły Facet





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2014-11-10 23:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha,bo ja pisałem posta z nadzieją,że Shogun go przeczyta i sie zastosuje,chciałem tylko wyrazić swoje zdanie,jak wg. mnie powinno to wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mauricio Shogun Rua po sobotniej porażce

Brazylijczyk podziękował wszystkim którzy go wspierali podczas ostatniej walki.

W sobotę Mauricio Rua (22-10, 6-8 w UFC, #11 w rankingu UFC) zmierzył się w oktagonie z Ovincem St. Preuxem (17-6, 5-1 w UFC, #9 w rankingu UFC), walkę przegrał przez nokaut w 34 sekundy.

Oto co po walce miał do powiedzenia 32-letni zawodnik:

„Chciałbym podziękować wszystkim którzy wspierali mnie podczas mojej sobotniej walki. Chcę też podziękować Wam za wszystkie wyrazy wsparcia po walce. Czytaj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Niech próbuje w MW jak chce. Osobiście myślę, że to nie ma większego sensu, ale dobrze bane mówi, że to od fighterów zależy czy chcą dalej walczyć: ich zdrowie, ich kasa, ich motywacja.

Napewno w MW będzie większy i ma nowe zestawienia przed sobą. Nikt by przecież nie chciał oglądać Jones-Shogun 2, bo po co xD Hendo też do MW chce przejść. Tylko ta kondycja może być problemem i szybkość. No i kontuzja, wiek, szczęka, zużycie haha. Nie widzę Shoguna kompletnie. Z Hendo w 1 walce przetrwał, bo był w stanie wytrzymać takie bomby, teraz myślę, że już by nie miał szans tego wytrzymać - szczena poszła się j**ać.

Niech zrobią Shogun vs Bisping! Bisping nie ma ko ciosu. Shogun ma. Bisping ma lepsze cardio zwłaszcza w 185. Bisping jest dobrym strikerem, Shogun też. Obaj mają parter i zapasy. Ta walka ma sens i $
W takiej walce to nawet bym zaryzykował na Shogun przez KO/TKO, ale jakby Shogun kiepsko wyglądał i słabo się poruszał to by go Bisping rozpracować mógł. W sumie to był 1 cios OSPa, błąd Shoguna, chaotycznie to zrobił Shogun skracając dystans. Może tak naprawdę jest w dobrej formie. Te Hune wyj**ał z butów, z Hendo też był bliski.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2014-11-11 17:26:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
W tej walce z Hendo naprawdę nie ma się czym jarać niestety, dziadzia Hendo jeszcze bardziej starożytny, zapaść w porównaniu z 1 walką ogromna, ta kontuzja kolana co zdjęła UFC 151 to był już łabędzi śpiew po prostu.

A i tak przegrał.

Jedyny dobry występ od dawna to paradoksalnie przeciwko Aleksandrowi - Gus to straszny rzeźnik, a Shogun zadziwiająco dużo ugrał. Nikt poza Jonesem go właściwie w ogóle nie trafiał, a Rua to kilka razy zrobił i to jak.

O Te Hunie nie ma co gadać, raz, że nie jest uczciwie mówiąc, zbyt dobry, dwa że podłożył się tak że Rua vs OSP przy tym to nic.

Jakiś podbródkowy z dvpy i 3 metrowym wyprzedzeniem...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
pełna zgoda (jak zawsze;p). Występ przeciwko Gustafssonowi jest naprawdę bardzo niedoceniany. Gus miał spore problemy z Shogunem w 1 i 2 rundzie. No a Te Huna to nie jest dobry fighter.. Marquardt się po nim jak walec przejechał a Marquardt jest już bliski emerytury.

zarówno Shogun i Hendo nie nadają się do 185 (no i 205). Shogun szczene stracił najprawdopodobniej, szybkościowo nie to, wszystko się pieprzy, ale przynajmniej stara się walczyć technicznie. Hendo natomiast zapaśniczo to nawet w 185 już nie da rady, bo taki Jacare czy Romero by go pojechali zapaśniczo tj Weidman spokojnie. Z resztą co tu się dziwić 44 lata bez TRT. Hendo tylko poluje na mocne ciosy pod siatką i h-bomb. Obaj mają doświadczenie, skilla, ale czasu nie oszukają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedsprzedaż autobiografii Mike’a Tysona

Następny temat

Bellator 131: Ortiz-Bonnar,Manhoef-Schilling itd

WHEY premium