SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 70 - wyniki i dyskusja [spoiler]

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20005
Paul Taylor def. Edilberto Crocota by TKO (due to strikes) at 0:37, Round 3
Jess Liaudin def. Dennis Siver by Armbar at 1:21, Round 1
Alessio Sakara def. Victor Valimaki by TKO (due to strike) at 1:44, Round 1
Junior Assuncao def. David Lee by Rear Naked Choke at 1:55, Round 2
Terry Etim def. Matt Grice by Guillotine Choke at 4:38, Round 1
Cheick Kongo def. Assuerio Silva by Majority Decision, 3 Rounds
Lyoto Machida def. David Heath by Unanimous Decision, 3 Rounds
Michael Bisping def. Elvis Sinosic by TKO (due to strikes) 1:20, Round 2
Andrei Arlovski def. Fabricio Werdum by Unanimous Decision, 3 Rounds
Gabriel Gonzaga def. Mirko "Cro Cop" Filipovic by KO (head kick) at 4:51, Round

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4733
Oglądając to co sie dzieje praktycznie ze wszystkimi topowymi zawodnikami Pride walczącymi w Ameryce (no w Anglii też), z Cro-copem, Vandem, Gomim itd., mam dziwne wrażenie, że ich słabe ostatnio dyspozycje spowodowane są przeprowadzaniem bardziej ścisłej kontroli dopingowej w USA niz Japonii.
Pewnie walcząc u kitajców, gdzie nie robi się problemów ludziom biorącym "mocniejsze wersje kreatyny", wszyscy są przyzwyczajeni do brania najmocniejszych środków jakie są dostępne na rynku, a ze w US and A cos takiego nie przejdzie, to chłopaki są zmuszeni do odstawienia swoich "suplementów" i przerzucenie się na cos słabszego. I pozniej mamy taki efekt że wyglądają na mniejszych i słabszych niz na Galach w Japonii, nie mówiąc juz o tym że często wypalają się juz na początku pierwszej rundy.
Oczywiście mogę się mylic i wszyscy akurat mają ostatnio "trudne dni," ale cos mi tu jednak ewidentnie śmierdzi.
Co do Mirka to faktycznie został w tej walce całkowicie zneutralizowany przez Gonzage i praktycznie - nie istniał. Na pewno nieciekawie wpłyneło na psychikę kogos, kto ma prawo o sobie myślec, jako jednym z najlepszych zawodników MMA na świecie. Mam nadzieję ze się szybko podniesie po tej przegranej, bo jest w czołówce moich ulubionych fighterów. Jego pojedynek z Fedorem do dzisiaj jest w moim rankingu Top Ten na pierwszym miejscu i cały czas wypatruje na horyzoncie ich rewanżu. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
CC-Gonzaga totalny szok...

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20005
CroCop przegrał 'własną bronią'. W dodatku noga mu się dziwnie wygięła jak upadał. Prawdopodobnie jakaś poważniejsza kontuzja

Ja nawet nie myślałem, że Gonzaga umie wysoko kopać

I Werdum też nic nie pokazał... To taki koniec mitu o wszechmocnych zawodnikach Pride...

Zmieniony przez - Szarek w dniu 2007-04-21 23:47:12

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Oni są wszechmocni. Mirco się pewnie nie przyłożył po wcześniejszej, bardzo łatwej wygranej. Nie wiem, czy bardziej nie lubię Mirca czy UFC A Werdum to dla mnie nigdy nie był jakimś super zawodnikiem, także mógł z Arlovskim spokojnie przegrać Ale "Rampage" zamiecie Lidella i będzie PRIDE ruleZ!

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MASAKRA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1611
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! to jakis pryma aprylis? niemożliwe!

]=>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obejrzalem walkę, cro cop złamał/skecił stopę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Obejrzałem walkę i chociaż znałem wynik wcześniej to...z wytrzeszczonymi oczami to obserwowałem. Faktem jest, że Mirko od początku był gorszy, nie zrobił de facto nic. A ta akcja na koniec...zamurowało mnie, naprawdę. Nie wiem co o tym sądzić. Naprawdę nie wiem. Muszę to jakoś ogarnąć...SZOK!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8319
A za moment Gonzaga pojedzie coutura i się dopiero porobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
FOD, po walce stal i szedl o wlasnych silach, miejmy nadzieje, ze nic mu sie nie stalo, ale wygladalo to faktycznie groznie !! Ogolnie lipa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8624
przypomina się randleman-crocop... szok dosłownie szok...

Peace, love, extasy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening naturalny??

Następny temat

UFC 70 - walki do ściągnięcia

WHEY premium