SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 70 - wyniki i dyskusja [spoiler]

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Gdzie w UFC lepsi zawodnicy? Od kiedy? Od teraz? Przez wygraną z kolesiem, który ma znikome pojęcie o parterze i nie zadał ani jednego hajkika przez całą walkę? Tak jak wczoraj Cro-cop walczył to i Nastula by sobie z nim poradził (obalenie i G&P). Monson - Fujita, możliwa ustawka, a zresztą Kazik juz stary i jakiś wypalony, to i bez ustawki mógł przegrać. Mino chciałbym zobaczyć, jak zapina trójkąta lub wyciąga balachę z gardy dla Gonzagi Będzie jeszcze okazja do uśmiechu fanom Pride'a.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55
A co sie dzieje z Fedorem? Chcialbym go zobaczyc w UFC jak zamiata klatki;)Szkoda Mirka, ale taki jest ten sport...

Umiesz liczyc, licz na Wojtka ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Fedor walczył ostatnio w Bodog fight. Wygrał z Mattem Lindlandem. Widać, że jest w formie

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5258
a to niespodzianka... Mirko musiał sie caly czas cofać bo bał sie obalenia, a tu sie jeszcze okazalo ze gonzaga kopac portafi- i to komnięcie było bardzo dobre. Wogole gonzaga w świetnej formie.
Ciekawe czy teraz Cro cop wogole bedzie jeszcze walczył, wydaje mi sie ze to byla jego najwieksza porazka w MMA. Jeszcze do tego ta noga...wydaje mi sie ze skrecila sie w kolanie.
Piszecie o rewanzu, gdyby miał sie odbyc stawialbym znowu na gonzage. Jednak wydaje mi sie ze to koniec kariery Mirka...

*ZABIJAĆ ABY ŻYĆ*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4553
Powiem tylko tyle: a nie mowiłem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monson
Gonzaga
Arlovski
Diaz (moze i Gomi nie byl w pelni przygotowany, ale kogo to obchodzi - odpadl kondycyjnie. A na glosy, ze Nick sie "dopingowal" marycha i byl non contest odpowiadam: --->

Tez wole Pride od UFC hamburgerow, ale tu i tu walcza wspaniali fighterzy i jak sie okazuje tym z UFC na razie lepiej idzie w konfrontacjach z Pride. A wiekszosc tu nazywala UFC drugorzedna organizacja nie dorastajaca do piet Pride

Mysle, ze jedynie o Fedorze na dzien dzisiejszy mozna powiedziec ze jest bezkonkurencyjny i ewentualnei Shogun z pride.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
jaki tam koniec kariery Mirka ? wygrywa a raz przegrywa i to jest normalne w sporcie a zwlaszcza w MMA gdzie przez ulamek sekundy zawachania mozesz przegrac. To jest wlasnie najpiekniesze w tej dyscyplinie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1611
hmm.. nie zapominaj o Sakoudjou i Hendersonie. A najbliższe Pride vs UFC już w maju: Rampage Lidell. A co do przegranej Crocopa to wydaje mi sie że nie może sie odnaleźć w klatce. Dużo wolnego miejsca brak ostrych kontów do zamknięcia przeciwnika. No i te łokcie. Przeciez jak podnieśli Cro z parteru po łokciach od Gonzagi to już nie wiedział o co chodzi do końca. Wg mnie w rewanżu bedzie lepiej (jeśli do niego dojdzie) Crocop musi poprostu zmienić taktykę i nastawić sie troche wiecej na atak.

]=>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Koniec kariery Mirka to to raczej nie jest, bo ma kontrakt na kilka walk. Niemniej ta - bez wątpienia największa w jego karierze - porażka niezmiernie utrudniła mu życie. Pas UFC oddalił się baaardzo. Rewanż, jeśli będzie to później, bo teraz Gonzaga zawalczy z Couture'm. Ja osobiście chciałbym zobaczyć Mirka z Arlovskym w tym momencie. Bo AA nie ma z kim walczyć - Werduma pokonał, z Sylvią czwarty raz to trochę przesada (w każdym razie za wcześnie na to), a o pas na razie walki nie dostanie, na pewno nie przed jesienią. Więc albo Crocop, albo...Nogueira? W końcu przeszedł do UFC to niech powalczą. Jednakże CC vs AA chętniej bym obejrzał.

Ciekaw jestem, co Mirko ma do powiedzenia. Ja też uważam, że te łokcie trochę go naruszyły - nie był tak na dobrą sprawę chyba na to gotowy. Przed klasycznym G&P ma dobrą obronę, ale łokcie to inna sprawa. No i wstał nieco oszołomiony, a Napao to doskonale wykorzystał. Zastanawia mnie też, co z jego nogą, bo wyglądało to paskudnie. Czekam na jakieś wypowiedzi White'a i Crocopa w tej sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14004
czego wszedzie pokazuja ze crocop ma 188cm jak tu stanął obok tego co niby mial miec 185 i byl nizszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening naturalny??

Następny temat

UFC 70 - walki do ściągnięcia

WHEY premium