SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRIDE vs UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105


Niedawno na sherdogu pojawił się ciekawy artykuł , chodziło o pierwrze starcie PRIDE vs UFC i już ułożyli tam sobie pary :

Takanori Gomi vs Georges St. Pierre
Dan Henderson vs Anderson Silva
Chuck Liddell vs Wanderlei Silva/Mauricio Shogun bo Hendo w średniej
Fedor Emeialenko vs Randy Couture/Mirko CroCop
niema zestawienia w wadze półśredniej ponieważ jeszcze jej nie wprowadzili w PRIDE , ale niedługo powinna być .

Co o tym myślicie ? Jeśli będzie 5 pojedynków mistrzów to jakim to może zakończyć się wynikiem ? Ja myśle że 4:1 dla PRIDE bo St. Pierre powinien pokonać Gomiego , a reszta jest bezkonkurencyjna...

"...Ból jest tymczasowy, duma jest wieczna..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Spora różnica wagi pomiędzy Gomim a GSP i myślę, ze do takiego pojedynku nie dojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
No ja mam ogromna nadzieje,ze CC wygra z Fedorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Widziałem sporo prawodpodbonych plotek o tym, że ma się na tej konfrontacji odbyć pojedynek CC-Fedor. Ma to być we wrześniu tego roku.

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
ja bym chcial ze CC pokojuje Couture'a a potem CC vs Fedor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gleboko watpie w bezkonkurencyjnosc Silvy (Shogun chyba by sie tu duzo bardziej nadal). Anderson Silva moim zdaniem tez jest nie bez szans...
GSP vs Gomi j/w , chociaz Gomi kilka razy podkreslal ze chcialby z GSP zawalczyc lub z Mattem, tak ze moze do czegos dojdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Tak samo se od razu pomyslalem jak zobaczylem Gomi vs St. Pierre, że to raczej niemożliwe, aby doszło do takiej walki. Fedor wymiecie wagę ciężką w UFC, chciaż Randy potrafi zaskakiwac, więc tylko jego bym nie skreślał. Chuck z kolei dokopie Shogunowi, nie mówiąc już o Silvie.

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3509
ale zaje**scie chcialbym zeby CC zrobil fedora i anderson silva hendersona

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Mirko Cro-Cop: "...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdyby to info nie bylo jeszcze 1 kwietnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105
_GandalF_ wejdz sherdog i sprawdz . Przenież Zuffa kupiła PRIDE i już nie jeden temat był o tym

"...Ból jest tymczasowy, duma jest wieczna..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem o sprzedaniu pride. a z ta rozpiska myslalem ze bajeczka;>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gołota w K-1

Następny temat

Icon Sports - Epic - wyniki

WHEY premium