SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 241: Daniel Cormier vs Stipe Miocic 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
rychupomarancza
]W 4 rundzie jak pisze Revek, Stipe pokazał kto jest GOAT Stipe > wystające paluchy


Goat'em nie jest, aczkolwiek pokazał charakter.

Goatem można nazywać Kabiba lub Bonesa, ale nie zawodnika, który dwukrotnie w karierze był nokałtowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
GOAT może być wybierany tylko z HW
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
W rewanżu spodziewałbym się ciągle wygranej DC, a przyjamniej miałby b. duże szanse. Cały czas stawiałbym 55-45/50-50, bo do KO jednak Miocic przegrywał na punkty. Stipe jest trudny do znokautowania, jeśli widzi ciosy, tak jak pisałem wcześniej.

Costa pięknie się pokazał, o wiele lepszy kandydat na mistrza niż Whittaker, idzie do przodu i chce znokautować, a nie punktować. Świetny styl walki, Romero kozak, że dał tak wyrównaną walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

BT Sport

"Stipe to bez dwóch zdań najlepszy zawodnik wagi ciężkiej w historii” – Jon Jones o zwycięstwie Stipe Miocica na UFC 241

Jednym z zawodników, który najbaczniej obserwował pojedynek rewanżowy w wadze ciężkiej między Danielem Cormierem a Stipe Miocicem na UFC 241 był mistrz wagi półciężkiej Jon Jones, który odniósł się do zwycięstwa Miocica i porażki Cormiera.

Stipe Miocic zrewanżował się Danielowi Cormierowi za wcześniejszą porażkę pokonując go przez TKO w czwartej rundzie i odzyskując tytuł mistrza wagi ciężkiej. W związku z tym, że Miocic jest teraz zawodnikiem, który może pochwalić się mianem najlepszego zawodnika wagi ciężkiej mając na swoim koncie najwięcej obronionych tytułów tej kategorii i tym, że odzyskał tytuł mistrza, Jon Jones widzi tylko jeden punkt warty podkreślenia.

To właśnie Cormier zakończył rekordową passę Miocica z trzema udanymi obronami tytułu pokonując go w lipcu zeszłego roku. Miocic czekał 13 miesięcy na swoją szansę na zrewanżowanie się. Wykorzystał tę szansę w pełni.

Krótko po zwycięstwie, Jon Jones wykorzystał media społecznościowe, aby pogratulować mistrzowi zdobycia tytułu po raz drugi.

Jon Jones
"Stipe to bez dwóch zdań najlepszy zawodnik wagi ciężkiej w historii. Nie mam nic innego do powiedzenia.”

https://twitter.com/JonnyBones/status/1162955032884465666

Jones nie napisał bezpośrednio żadnych gorzkich słów pod adresem Daniela Cormiera, ale napisał dwa komentarze, które odnoszą do pozycji Cormiera w rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie oraz jego sowitej wypłaty za przegraną walkę na UFC 241.

Jon Jones
"Teraz możemy już przestać grać w gry z tymi rankingami bez podziału na kategorie".

https://twitter.com/JonnyBones/status/1162957340074639361

Jon Jones
"Zgaduję, że porażki nie mają znaczenia, kiedy na starcie dostajesz tyle pieniędzy."

https://twitter.com/JonnyBones/status/1162958608457293829

Jones i Cormier dyskutowali ostatnio o trzeciej walce między nimi, być może w wadze ciężkiej, choć podali również powody, dla których trzecia walka jest mało prawdopodobna, ale nie niemożliwa. Obydwaj stwierdzili, że musieliby dostać duże pieniądze za trylogię. Po porażce Cormiera z Miocicem, niewątpliwie Jon Jones będzie miał teraz najwięcej do powiedzenia w kwestii tego, czy ich trzecia walka zostanie kiedykolwiek zorganizowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Lol, Stipe jest najlepszy w historii HW co oznacza, że ja jestem od niego o wiele lepszy, bo ośmieszyłem tego, z którym on miał problemy. Dyplomata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Stipe mądrze zrobil, że zrzucił, miał przez to parę na 4 rundę. Ehh... gdyby Kownacki poszedł w jego ślady.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Przecież wiadomo, że Jones nie powie nic, co jakimkolwiek stopniu chwaliłoby Cormiera. Trochę mi szkoda DC, stawiałem na niego, ale Miocic kapitalnie go rozpracował tymi ciosami na tułów przez co Cormier odsłonił głowę. Ciekawe co teraz zrobi Cormier, emerytura, czy rewanż z Miocicem? A może walka z Jonesem? Chociaż nie wiadomo, czy po porażce DC, Bones będzie chciał z nim walczyć. Teraz nic by nie zyskał, a mógłby stracić wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Generlanie to DC w moich oczach dużo nie stracił, nawet bym powiedział , że mimo rewanżu pokazałsię bardzo dobrze. Śmieszyłą mnie trochę ta taktyka z łapaniem za ręce Stipe, ale to działało przy skracaniu dystansu. Tak czy inaczej DC jest ciągle w ścisłym topie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nate vs Showtime - no no, w momencie ogłoszenia walki pomyślałem sobie "Pettis skosi Diaza low kickami", potem sobie uświadomiłem że Nate to nie zawodnik który walczy na dystans niczym point fighterzy, więc może wymęczy decyzję nacierając do przodu z tą swoją presją. A tu nie dość że wygrał to jeszcze wyraźnie dominował w tej walce! Może zapasiorom nie będzie już go łatwo przeleżeć tak jak robili to w wadze lekkiej bo Nate jest chyba teraz bardziej eksplozywny niż w lw. W tym klinczu prawie skończył Pettisa przed czasem... 209
No i Masvidal ma w końcu rywala

Romero vs Costa - spodziewałem się takiego wyniku. Costa ma mega kondycję i dobrą stójkę

Miocic vs Cormier 2 - Cormier dalej jest przekozakiem, po prostu ta walka pokazała, jak zauważyliście, jak mądry jest Miocic. No trochę Daniel fauluje ale nie zapomnę przez to jakie slamy fundował przeciwnikom i że przez długi czas tylko jeden Jones był w stanie go pokonać. W trzecich walkach z jednym i drugim wciąż miałby szanse.
W ogóle niezłe były te ciosy w tułów Stipe'a


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-08-18 20:07:09

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tak Jak mówiłem od pierwszej walki, spaślak bez eyepokow wygrać z nim nie jest w stanie. W pierwszej widzieliśmy kto jest lepszy do.momentu faulu, teraz do faulu nie doszło i grubas polizał podłogę. Stipe miał zostać podobno "złamany psychicznie" przez pana cheesburgera. Stipe był lepszy w pierwszy za.pierwszym razem co tu też dobitnie pokazał i potwierdził.

Chumpchump może iść na emeryturę. Pas lhw w prezencie bo JJ został zawieezony, pas hw przez faul. Goat indeed Już ryży jest większym goatem, oba pasy wygrał czysto i wyraźnie.

No a Nate, moj koleś Nate, co powiedzieć, super walka, masakra.
oglądać Natea ładującego kolana na łeb - BEZCENNE



Zmieniony przez - grind w dniu 8/18/2019 8:20:11 PM
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA jednak nie takie bezpieczne dla mózgu? O tym się nie mówi(ło)

Następny temat

Sprzęt k1 muay thai Tajlandia

WHEY premium