SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 202 - Diaz vs McGregor 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39186

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Jak hajs jest miarą sukcesu to pozdro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
juz kuva nie przesadzajcie, bo gosc nie dostal tego hajsu w spadku po dziadku Dany, tylko jednak cos tam soba prezentuje.

IMO rozyebanie w 13 sekund niepokonanego od x lat Jose Aldo, zdobycie pasa i taki przeskok w jakosci zycia na przestrzeniu ile, roku?, to sukces.

i to pomimo, ze nadal nie uwazam go za faworyta w rewanzu z Aldo i wkurfialo mnie niesamowicie maglowanie w kolko tego samego przy okazji promowania kolejnych walk.

but still.





Zmieniony przez - gautan w dniu 2016-08-01 14:06:25
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo whatever, bo nie chce mi sie poruszac wątku tego jak bardzo sie moga przydac pieniadze w sportach polegajacych na rozpieprzaniu sobie i przeciwnikowi ciała


gautan marnujesz czas, odpusc sobie




Zmieniony przez - elowariaty w dniu 2016-08-01 14:17:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181


3

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Oglądam wszystkie preview, countdowny, konfy, embeddedy itp., ale tego sh1tu nie mam zamiaru nawet włączyć...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Neil Magny vs Larkin stawiam tu na 2 miejscu, prawie tak samo ciekawa walka


Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-08-02 00:44:04
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
gautan
juz kuva nie przesadzajcie, bo gosc nie dostal tego hajsu w spadku po dziadku Dany, tylko jednak cos tam soba prezentuje.

IMO rozyebanie w 13 sekund niepokonanego od x lat Jose Aldo, zdobycie pasa i taki przeskok w jakosci zycia na przestrzeniu ile, roku?, to sukces.

i to pomimo, ze nadal nie uwazam go za faworyta w rewanzu z Aldo i wkurfialo mnie niesamowicie maglowanie w kolko tego samego przy okazji promowania kolejnych walk.

but still.







Zmieniony przez - gautan w dniu 2016-08-01 14:06:25


Dokładnie, gość był hydraulikiem, siedział na zasiłku i cały czas trenował marząc, że będzie bogaty i że będzie walczył w UFC. Zaczął wygrywać, rozj**ał 2 niezłych zawodników a w zasadzie ich zdeklasował i miał 2 pasy 145 i 155. Wtedy debiut w UFC i w końcu zmieniło to jego życie, jako że to Irlandczyk (+jego styl walki) to dołączył do tego trash talk i dzięki temu ma teraz miliony. Wgl gość się kreował na lepszego niż jest (sam tak myślałem) te jego przepowiednie walk sprawdzały się, ale głównie dlatego, że McGregor po prostu wiedział, że wygra jak wygra przez KO w 1/2 rundzie a jak nie tzn. że jego punching power nie skutkuje do końca i może skończyć się jak z Diazem co się skończyło, popularność została. Wiele osób tu mu zazdrości, ale gość trenował w ch** żeby być tam gdzie jest i miał też pomysł na siebie. Zrobił szybki run w 145, KO po KO i Josego Aldo znokautował w 13 sek a ten wcale nie był past prime co pokazuje walka z Edgarem. Z większym Diazem w stójce też sobie dobrze radził do czasu.
Conor powinien bez względu na wynik bronić następnie pas z Aldo, Brazylijczykowi należy się rewanż i sam to z chęcią zobaczę.
Ciężko powiedzieć czy Conor wygra, imo że tak, ale będzie ciężko i jak wygra to oczywiście przewidzi 1/2 runda, bo jak nie to go Diaz pewnie dojedzie. W 5 rundówce Diaza nie zdominuje imo. Plusy są takie, że Diaz na początku raczej go nie obali, sam nie wiem tak mi się wydaje jakby np Conor go podłączył. Imo tylko z klinczu rzutem przez biodro może go Diaz obalić a w parterze z Diazem z góry to Conor w dupie. Nate dobrze boksuje zwłaszcza jak narzuci te swoje 1-2 a z jego zasięgiem, no i te proste, które też w 1 walce trafiały McGregora. Plusy takie dla Conora, że ma wyraźną przewagę szybkości a uderza precyzyjnie i mocno więc jak zawalczy mądrzej to może wygrać. Diaz będzie teraz przygotowany konkretnie na McGregora i ten na niego. W formie pewnie też będzie lepszej zwłaszcza, że doj**ał mięcha, bo to 170 więc będzie miał przewagę może i jeszcze większą w klinczu i na glebie.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-08-02 04:01:44
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
^^^beka

Kolo dostal w prezencie wiele bo UFC jest od lat ZDESPEROWANE by otworzyc euro rynek. Dostal wsparcie, najlatwiejsza droge mozliwa do TSA, i dostal duze pole do pajacowania i pokazywania swej szpetnej geby. Jego droga do pasa to kpina I zart, prezent od Zuffy a walka z Aldo moze byc spokojnie tym samym co pierwsze zwyciestwo JDS NAD Cainem.
To ze od samego poczatku robia mu z gorki i jest celowo traktowany inaczej to malo powiedziane.

No ale coz, fanboye maja swoj swiat, w ktorym McCondom musial walczyc z najgorszymi rywalami I wyrywac kazdy dolar z gardla UFC w dramatycznych zmaganiach, walczyc o czas w ich video logach, heros i mesjasz nie tylko MMA ale wszechswiata.

A najwazniejsze, ze ma dulary, naczelny argument pustych kmiotkow


Zmieniony przez - grind w dniu 8/2/2016 5:36:58 AM
4

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Juz niedługo zgarnie 2gi wpi3rd0l życia. Ciekawe co wtedy będą mówili jego fani. Jeszcze by były jaj jakby po tym mu Aldo KO zafundował
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 319 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10829
Juz niedlugo konferencje, wywiady i wyzwiska powinny ruszyc, zeby przyciagnac widzów.
A Conor faktycznie mial szybka droge do zdobycia TS i lepiej nie mogl tego wykorzystać.
Pytanie jesli teraz Conor wygra to czy odrazu dostaje TS do 155 / 170 (czy co tam sobie zażyczy)
Czy zbija wage do 145 i broni pas?
Bo widac ze Conor rekami i nogimi probuje sie odpychac od 145.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 201 - Lawler vs. Woodley

Następny temat

Jak ćwiczyć szybkość ciosów i kopnięć w domu?

WHEY premium