SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 197: Jones vs. Saint Preux

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33416

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Bones spokojnie dołożył 4 kg mięcha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ja mysle ze dołożył z 3,5 kg
1

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
CIekawę jak ta przerwa wpłynie na Bones ? Patrząc po zdjęciach na brak siły nie będzie narzekał bo konisko straszne się zrobiło , ja stawiam że Jones odbierze pas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Obelx, nie sugerowałem że UN jest przepalony;) Tylko że wzrost siły to głównie zasługa wytrenowania CUN- i bardzo dobrze w wypadku JJ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Kilku sportowców, z którymi ćwiczyłem, startowali z osiągów niemożliwych dla zwykłego zjadacza chleba, więc ogólny trening ma znakomity wpływ na wyniki siłowe.
Imho Bones te ciężary dźwigał i 2 lata temu tylko o tym jeszcze nie wiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tak, ale poprawa wyników wynika z neuronalnych adaptacji.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-02-09 13:14:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jon Jones ukarany trzema dniami prac społecznych

Bones ukarany za wykroczenie drogowe, którego dopuścił się w ostatnim dniu stycznia.

31 stycznia Jon Jones (21-1, 15-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) przeszedł drogową kontrolę, podczas której okazało się, że były mistrz wagi półciężkiej nie ma przy sobie dokumentów: prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego oraz ubezpieczenia.

Fakt ten został w poniedziałek mocno nagłośniony, ale niedługo potem poinformowano, że za wykroczenia Amerykanin otrzyma karę trzech dni prac społecznych polegającą na rozmowach z dziećmi oraz pracy charytatywnej.

Wiadomo też, że incydent ten nie będzie miał żadnego wpływu na najbliżsżą zaplanowaną walkę Bonesa – we wczorajszym odcinku MMA Hour zapewnił o tym menadżer Jona, Malki Kawa. Na UFC 197 Jones zawalczy z Danielem Cormierem.

oraz

Robert Whittaker vs. Rafael Natal na UFC 197

Walka w kategorii średniej dołączyła do rozpiski kwietniowej gali.

Będący na dobrych passach zwycięstw, Robert Whittaker (15-4, 6-2 w UFC, #8 w rankingu UFC) i Rafael Natal (21-6-1, 9-4-1 w UFC, #12 w rankingu UFC) zmierzą się na UFC 197. Jest to trzeci pojedynek (po walkach mistrzowskich), który znalazł się w rozpisce kwietniowej gali.

Obaj zawodnicy mają za sobą passy czterech kolejnych wygranych. Sapo 10 dni temu znokautował Kevina Caseya a wcześniej wypunktował Uriaha Halla, Toma Watsona oraz Chrisa Camozziego. Ostatni porażkę zaliczył w maju 2014r. przegrywając z Edem Hermanem.

Od czasu przejścia do kategorii średniej Whittaker radzi sobie znakomicie. 25-letni Australijczyk na UFC Fight Night 55 dość niespodziewanie i łatwo pokonał Clinta Hestera, później w niecałą minutę Robert pokonał Brada Tavaresa a w ostatnim boju wypunktował Uriaha Halla.

Fight24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Każdemu zdarza zapomnieć się dokumentów:D

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jestem podekscytowany! War Jones!
Mam nadzieje ze layoff i zmiany treningowe nie odbija sie na rezultacie walki.
Jones powinien to wygrac bed wiekszych problemow. Niektorzy pisza, ze DC wyniosl nauke z pierwszej walki.
Na pewno. Ale to samo z Jonem, Gregiem i Winkiem.
Nie moge sie doczekac

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M-1 Challenge 64: Smoldarev vs. Volkov

Następny temat

Czy jest możliwe w wieku 40,50 lat...?

WHEY premium