SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 194: Aldo vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 190190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Szczerze to wszystko może się zdarzyć , nie ma co się napinać . Obaj są dobrzy tylko jeden jest wkorwiający :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Steven0
Noolan sie kompromituje z kazdym zdaniem, dzieciak, z reszta nie tylko on.. noolan specjalista smieje sie z metod treningowych conora mcgregora i na podstawie paru minut dla embadded stwierdza ze 50na50 moze nawet to robic, co za gosc. Chyba lepiej w embadded dla promocji pokazac to niz jak w worek bije, na tak krotki czas przed walka k***a sparingi to zla rzecz, trzeba dobrze sie mentalnie przygotwac, wage zrobic, miec energie i byc zregenerowanym a to ze conor jara sie poruszaniem sie i psychologia a to 2 bardzo wazne aspekty walki. Gimnastyke gsp wykonywal i wielu, koordynacyjne cw sa wazne, gibkosc, timing, czucie walki i to co Dremor napisal i sie smieja dzieciaki ze dremor i conor gowno wiedza, Dremor sie jara podobnymi tematami wiec wie wiecej zwlaszcza ze nikt nie podjal z nim w temacke merytorycznej dyskusji tak jak ze mna, moze fani Aldo sa glupi jak sam Brazylijczyk xd


Stefek zjedz Snickersa, bo strasznie gwiazdorzysz
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RafiTile
Szczerze to wszystko może się zdarzyć , nie ma co się napinać . Obaj są dobrzy tylko jeden jest wkorwiający :)

Zgadzam się w 100%. Nie zdziwi mnie jak wygra Aldo, nie zdziwi mnie jak wygra Conor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Noolan sie kompromituje z kazdym zdaniem, dzieciak, z reszta nie tylko on.. noolan specjalista smieje sie z metod treningowych conora mcgregora i na podstawie paru minut dla embadded stwierdza ze 50na50 moze nawet to robic, co za gosc. Chyba lepiej w embadded dla promocji pokazac to niz jak w worek bije, na tak krotki czas przed walka k***a sparingi to zla rzecz, trzeba dobrze sie mentalnie przygotwac, wage zrobic, miec energie i byc zregenerowanym a to ze conor jara sie poruszaniem sie i psychologia a to 2 bardzo wazne aspekty walki. Gimnastyke gsp wykonywal i wielu, koordynacyjne cw sa wazne, gibkosc, timing, czucie walki i to co Dremor napisal i sie smieja dzieciaki ze dremor i conor gowno wiedza, Dremor sie jara podobnymi tematami wiec wie wiecej zwlaszcza ze nikt nie podjal z nim w temacke merytorycznej dyskusji tak jak ze mna, moze fani Aldo sa glupi jak sam Brazylijczyk xd

Podałem fakty i się kompromituje? AHA... I nie napisałem że robi 50/50 tylko, że WYGLĄDA TO JAKBY ROBIŁ 50/50. Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

A tak w ogóle to prawie idealnie napisałeś posta w swoim stylu ale zabrakło na końcu, że się ch**a znamy bo tylko Ty jesteś obiektywny

I skoro Ty możesz twierdzić że G&P Mendesa jest słabsze niż G&P Aldo to ja mogę napisać tym bardziej, że gaszenie świeczek stopą jest g**** warte w oktagonie? Bo tak w ogóle to nie odpowiedziałes mi na pytanie po czym wnioskujesz że Aldo bije w parterze mocniej od Mendesa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Steven chłonie samouwielbienie Condoma jak gąbka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4553 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263275
konferencja sie przed chwila zaczela jak cos

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Ciąg dalszy hejtu na Condoma



1

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Jeszcze 3 dni i o nim zapomnimy. Szczegółowa analiza na lowkingu upewniła mnie że dostanie srogi wp******... Przeczytajcie, bo naprawdę warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na końcu konferencji będzie face to face?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4553 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263275
słabiutka konfa

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jan Błachowicz vs Corey Anderson na UFC 191

Następny temat

Temat testowy

WHEY premium