SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 194: Aldo vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 190180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale wygrał z nim i Mendes nie mógł zastosować taktyki gnp przez 2 pełne rundy. Widać w walce, że dla Conora priorytetem nie była obrona obaleń, jakby była to inaczej by walczył, bardziej zachowawczo, np tej próby na początku walki z latającym kolanem i wielu innych by nie było.

Oczywiście to go nie tłumaczy, że Mendes był w stanie go obalać i obijać z góry tak samo jak w stójce, że go Mendes dobrze trafiał i ja "broń boże" nie mówię, że jest ekspertem w obronie obaleń jak Aldo np albo też nie mówię, że jego parter to parter Mai, ale skoro poradził sobie w tych aspektach z kimś takim jak Mendes to te aspekty są chyba dobre a nie słabe i to bez większego znaczenia ile na plecach spędził - nie był w zagrożeniu większym to się bardziej liczy.
No a skoro Mendes nie dał rady zapaśniczo pokonać niby chronionego tak Conora przed takimi przeciwnikami z takimi zapasami to który piórkowy da radę? ok niby Aldo i Edgar - ok zobaczymy panowie

Conora Lentz nie wywracał tylko yebany Mendes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Powiedźcie mi że Michelle jest brzydka to osobiście załatwie wam bana... 9/10 jak nic.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niezła, ale widziałem lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
rozumiem wątki o Conorze w temacie o innych galach, ale Waterson w temacie o Conorze, ban!

Agares25
Niezła, ale widziałem lepsze.


ja widziałem mnóstwo świetnych aut, ale większością z nich nie jeździłem
Waterson to 1 klasa azjatka.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-07-25 19:13:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Poj**ały mi się tematy
i nie zdążyłem edytować...

Dla równowagi:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no i tak ma być, wszystko gra xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Steven0
Noolan dziku, Condit przegrywał walki przez zależenie, Conor nie przegrywał przez to, przegrał przez to rundę, prawie 2, ale nie całą walkę więc.. poza tym Condit ma gorszy TDD niż Conor. Condit z elitarnymi zapasiorami w swojej dywizji latał po macie. Conor tj Dremor napisał w walce było widać, że nie jest w 100% skupiony na TDD dzięki czemu był skuteczny w stójce tak.
Niby taki ekspert i dzik z ciebie a podstawowych rzeczy nie kumasz.


I to jest to co ja uważam na temat TDD Conora. I dlatego też myślę, że nigdy nie będzie miał dobrego TDD. Bo jeśtli wybierze TDD to jego stójka nie będzie już tak dobra, a co by nie mówić stójka to jego broń. Jak kto ktoś wcześniej napisał lewy krzyżowy i smród spod pachy załatwia sprawę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Noolan

Dla równowagi:





Niezła 9/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Piekny gest Noolan.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Wy nadal się kłócicie a Chad już nowe ryby zdążył złowić i liczy hajsy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jan Błachowicz vs Corey Anderson na UFC 191

Następny temat

Temat testowy

WHEY premium