SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 194: Aldo vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 190179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Donalda by IMO poskładał

Z RDA czy Khabibem miałby zapaśniczo pozamiatane

Z Pettisem mogłoby być ciekawie

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Puar
Jakby Conor pokonał Aldo, czy to na pełnym dystansie czy przed czasem (oba scenariusze to wyczyn) to by się nie musiał obawiać Mendesa po pełnym obozie


właśnie o to chodzi i wtedy byłby najlepszym piórkowym na świecie i od jego dobrej woli zależałoby czy da rewanż Mendesowi (jak ten pokonałby Edgara) czy zgodzi się na obronę pasa z Edgarem jak ten pokona Mendesa. Oczywiście są też inne możliwości.. Jak np. Mendes/Edgar wypada i w miejsce 1 z nich wchodzi Max Holloway
czyli ogólnie jak Conor pokona Aldo w okolicznościach i w stylu nie podlegającym dyskusjom to i tak grind i inni napiszą, że Aldo nie był sobą i to wina kroplówek, "Aldo wcześniej to inna besta/Aldo w 155 go pojedzie", doda jeszcze, że bez walki z Edgarem/rewanżu z Mendesem z pełnym obozem przygotowawczym nie jest prawdziwym mistrzem mimo, że pokonał Aldo, bo zapaśnicy go jadą skoro Mendes w short notice zdobył pare obaleń to Mendes z pełnym campem robi to przez 5 rund




GOAT
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Paskudne ma te włosy, nie widzialem tej fryzury z tyłu komplementując ją wcześniej... +jest jeszcze bardziej pewny siebie po zdobyciu tego pasa. Widać to w prostych gestach, sposobie mówienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jest kompletnie oderwany od rzeczywistosci. Mial z gorki jak ch** do tego niby-pasa a zachowuje sie jakby pokonal Edgra, Chada i reszte top 5 w pelnej formie przed ta walka. Facepalm normalnie lol

A drugi facepalm to rzekomy specjalista w dziale nie pojmujacy istoty okreslenia goat w mma. Z Bogiem dziecie


Zmieniony przez - grind w dniu 9/4/2015 2:48:03 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Demian Maia vs. Gunnar Nelson added to UFC 194 in Las Vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
grind może znajdź sobie jakąś pannę albo coś, bo mam wrażenie, że tego ci potrzeba. Ciągle jesteś wk***iony i wgl nie rozumiesz ironii (ale to drugie to raczej więcej ma wspólnego z twoją rzekomą inteligencją)
zamiast trollować na forum i dawać łapke w dół moim wypowiedziom, które są droge mleczną merytorycznie nad twoimi wypowiedziami to byś sobie poruchał.
Chyba nie uważasz, że napisałem poważnie określenie GOAT do Conora jako, że niby jest najlepszym fighterem w historii MMA ze względu na dokonania (w skrócie GOAT-najlepszy wszechczasów)
zaraz zaraz TY TAK MYŚLISZ! przecież ty nie pojąłeś ironii, że "parter nie męczy" więc wgl z czym do ludzi gościu (36 lat beka xD)

Maia vs Nelson - o k***a! ja chcę parter ja chcę parter! Jak Maia podda Gunnara to miazga.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zebys ty jeszcze wiedzial co to ironia. A skad pomysl ze jestem wk***iony podczas kiedy wysmiewam rudego idiote? Twoje domorosle oceny psychologiczne dorownuja procentowym
Ale biorac pod uwage ze zyjesz w bance mydlanej sam na sam z Condorem w sumie nie dziwie sie
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Chodzi o to w jaki sposób piszesz i co piszesz i nie tylko chodzi o Conora tylko o wszystko. Dorośnij, masz 36 lat a jesteś mentalnym dzieciakiem (albo faktycznie masz 16 lat i jesteś przy tym opóźniony w rozwoju) i hejterem, który dostał bana za trolling.
no skoro ty mi zarzucasz, że ja nie wiem co to ironia to już tracisz formę grind , jesteś ostatnią osobą, która może zarzucić komuś brak poczucia humoru i nieogarnięcie ironii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bla bla bla bla
"Hejterem" bla bla, "trolling" bla bla, "ironia" bla bla.
Od kilku lat juz wypisujesz to samo w czasie ktorych to ty stales sie tu najwiekszym psychofanem, w ciagu ostatnich miesiecy rowniez trollem i to nie jest moja opinia.
Z twoja rzekoma ironia ktora tylko ty rozumiesz to wez przestan. Na temat goata zaprzeczasz sam sobie, bo to ty niedawno sie wyklucales, ze jak pokona Aldo to bedzie goatem, zostales wysmiany wiec teraz zmieniasz wersje.
I ten epicki bol dupy za kazdym razem jak ktos napisze ci "dziecko", daj spokoj

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wykłÓcałeś jak już coś wiesz te bzdury co właśnie napisałeś mnie nie ruszają
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jan Błachowicz vs Corey Anderson na UFC 191

Następny temat

Temat testowy

WHEY premium