SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 194: Aldo vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W ogóle to Chad jest w czołówce a jakoś tak na luzie podchodzi do zdobycia pasa. patrząc na to że zawsze nie robi wymówek albo to jak Aldo: 1. złapał się siatki. 2. - zdzielił go SOLIDNIE po gongu w rewanżu - przyjął z uśmiechem xD

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Zastanawiam się czasami co kocha bardziej. Polowania czy MMA xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Co się stanie gdy Conor spróbuje trafić swoim krzyżowym Aldo:







Zmieniony przez - Noolan w dniu 2015-07-31 14:13:26

Zmieniony przez - Noolan w dniu 2015-07-31 14:18:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Czas na newsy :

1.Conor McGregor udzielił ostatnio wywiadu telewizji CNN, w którym wspomniał, że studiuje zwierzęta w celu nauczenia się tego jak się poruszają i jak atakują:



Jestem zafascynowany ruchem w każdej postaci. Móc oglądać zwierzęta w ich naturalnym środowisku, jak ścigają swoją zwierzynę i jak angażują się w bezpośrednią walkę - to bardzo interesujące dla mnie. Czuję... że to jest prawdziwy ruch. Nie zobaczymy goryla podnoszącego ciężary. Zobaczymy go poruszającego się naturalnie w jego własnym środowisku i to przywodzi czystą moc. Kontrola, kontrola postury, kontrola ciała. Nic dziwnego, że są czystymi zwierzętami, że są maszynami kiedy się poruszają, potężne bestie. To jest coś na co patrzę by wdrożyć do mojej własnej gry. Gdybym mógł się poruszać jak one, chodzić jak one i atakować jak one, żaden człowiek nie byłby w stanie mnie powstrzymać. Aktualnie jestem w procesie szukania okazji by kupić jedno z tych zwierząt. Myślę o tygrysie, kolorowym tygrysie. Mike Tyson ma białego tygrysa. Ja bym wolał pomarańczowego w czarne paski.


Ciekawe czy Aldo jest przygotowany na styl żurawia albo modliszki
A tak na poważnie to zaczynam dostrzegać już pierwsze elementy tego oglądania dzikich zwierzaków. W walce z Chadem niczym żółw przewrócony na skorupę leżał i machał nogami i rękami do sędziego. Chyba że to był styl płaszczki
Ciekawe czy ma rozkminy jak Puar typu czy da się wyjść z duszenia goryla

2. Aldo wrócił do zdrowia:

Moje żebra mają się świetnie, już powróciłem do treningów. Teraz tylko czekać aż UFC zestawi walkę unifikacyjną.

Na temat walki z Conorem:

Ja już miałem na niego strategię, strategia była już ułożona. Wycofaliśmy się z walki zaledwie dwa tygodnie przed jej rozpoczęciem. Strategia więc była już gotowa. Myślę, że wszystko co trenowaliśmy zadziała – zobaczyliśmy to w walce Conora z Chadem.

Wszystko co pokazał odkąd dołączył do UFC, to są rzeczy których się spodziewaliśmy. Kiedy więc znajdziemy się w oktagonie, pokonam go.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Jestem zafascynowany ruchem w każdej postaci. Móc oglądać zwierzęta w ich naturalnym środowisku, jak ścigają swoją zwierzynę i jak angażują się w bezpośrednią walkę - to bardzo interesujące dla mnie. Czuję... że to jest prawdziwy ruch. Nie zobaczymy goryla podnoszącego ciężary. Zobaczymy go poruszającego się naturalnie w jego własnym środowisku i to przywodzi czystą moc. Kontrola, kontrola postury, kontrola ciała. Nic dziwnego, że są czystymi zwierzętami, że są maszynami kiedy się poruszają, potężne bestie. To jest coś na co patrzę by wdrożyć do mojej własnej gry. Gdybym mógł się poruszać jak one, chodzić jak one i atakować jak one, żaden człowiek nie byłby w stanie mnie powstrzymać. Aktualnie jestem w procesie szukania okazji by kupić jedno z tych zwierząt. Myślę o tygrysie, kolorowym tygrysie. Mike Tyson ma białego tygrysa. Ja bym wolał pomarańczowego w czarne paski

Ja też jestem tym zafascynowany. Podam wam najlepszy dowód. Jednym z najlepszych ćwiczeń które jednocześnie budują większość cech motorycznych wraz z podnoszeniem płynności i jakości ruchów jest CRAWLING ( raczkowanie)
Jest to ćwiczenie które Conor uskutecznia od dawna i jestem przekonany, że daje to ogromny efekt w stylu jego poruszania się w walce, zadawanych ciosach i dynamicznych niesygnalizowanych kopnięciach. Jest jeszcze Timing który powinien być wspomniany jako pierwszy i jako najważniejszy.

Raczkowanie to doskonałe ćwiczenie. Wyróżniamy raczkowanie pająka, leoparda, niedźwiedzia i ich wersje do przodu, do tyłu, pod górkę. Specjaliści od tego rodzaju ruchu twierdzą, że moc ćwiczenia tkwi w prostocie i jego związku z naturalnymi pierwszymi ruchami człowieka jakie absorbuje on do swojego arsenału kiedy jest niemowlęciem. Może ktoś powie, że to d****izm ale niemowlak nie robi mc czy czy podciągania tylko na początku raczkuje po czym zbiera balans i siłę startową do podniesienia ciężaru ciała aby chodzić. Odnajduję w tym ćwiczeniu wielki potencjał. Po pewnym czasie można zauważyć większą płynność ruchów w każdym aspekcie życia i jakość wykonywanego ruchu. Każdy krok jakby stawał się smuklejszy, cios, kopniecie, rzut...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263125
że wam sie chce .....



______________________________________



NIEOFICJALNIE: Pojedynek o mistrzowski pas wagi piórkowej UFC Jose Aldo vs. Conor McGregor został walką wieczoru gali UFC 194, która 5 grudnia odbędzie się na stadionie w Dallas.



D. White

– walka Jose Aldo vs. McGregor prawdopodobnie odbędzie się na stadionie w Dallas, pracują nad datą 5 grudnia
– nie potrafi jeszcze wykalkulować ilu fanów będzie na stadionie w Dallas, bo jest za wcześnie



Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-08-02 12:46:46

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
McGregor vs Aldo jako ME
Rousey vs Tate III jako co ME

Rekord PPV murowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
bez jaj 1,6 mln nie przekroczą nie ma szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Trudno będzie wykręcić coś takiego w dzisiejszych czasach. Z Conorem musiałby na tej samej gali walczyć Jones i jeszcze ktoś dodatkowy w hitowym zestawieniu. Undertaker np.



Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-08-02 23:41:03

Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-08-02 23:41:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Undertaker walczy juz z Siverem.

A tutaj krol i krolowa P4P.




Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-08-03 05:44:15
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jan Błachowicz vs Corey Anderson na UFC 191

Następny temat

Temat testowy

WHEY premium