SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 191 - Johnson vs. Dodson 2 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36730
Homster

no to już jest argument poniżej pasa


Różnica między tymi zawodnikami podobno była 45kg! Oczywistym jest , że każdy trenujący tu ma większe umiejętności od Piotra Witczaka, aczkolwiek Michalczyk to też nie jest jakiś dobry zawodnik, od zwykły polski słabiak. Podobny przeskok jest między sportem amatorskim, a zawodowym. UFC to Mount Everest sportów walki, a twierdzenie , że miałoby się jakiekolwiek szanse (nie będąc zawodowcem i nie startując w jakichkolwiek zawodach) z DJ lub DJ to czysta megalomania. Rozwalać to możecie krasnali na waszym poziomie zaawansowania, lub ewentualnie wyższym ale nie światową elitę
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ty cos trenowales Panie P bo z postow wynika ze tak jak Stevo nada
3

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
forumowy argument na fakty - "yyyy a ty coś wgl trenowałeś, że tak mówisz" ?

trenować to każdy może nawet Bonus BGC, tyle lat ten dział ma a jakoś nikt tu nie ma konta na sherdogu prawda? mieć konto na sherdogu - być pro to też w bardzo dużej liczbie znaczy - hobby - żadna kasa, inna praca i nadzieja.

a ja ci powiem grind, że ty najmniej wiesz. Wiesz czemu? bo nie oglądasz flajłejtów i mówisz tylko na podstawie tego, że gość jest mały że byś dotrwał do decyzji czy nie pokonałby cię w walce ulicznej - ogólnie rzecz biorąc, że masa i siła robi mistrza UFC.
Ty nawet nie wiesz o kim mówisz, bo nie widziałeś jego walk więc twoje zdanie jest zupełnie nie istotne i nie pomaga ci w tym to, że wbijasz w tyłek czy sparujesz z ziomkami
10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221426
a ja dla uzupełniienia dorzuce to


i jeszcze to

Kao co prawda przegrał ale walka była wyrownana a Choi to i tak nie jest pierwszy lepszy koxownik siłowniany i umiejetnosci ma całkiem konkretne jak na 160 kg chłopa


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2015-09-12 23:17:02
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nie przyszło Ci do głowy, że ktoś może mieć wyj**ane na jakieś forum, internety? napjerdala sw, walczy, ma nawet konto na sherdogu ale w c***u ma/ nie ma czasu na pisanie i czytania gówien i bełkotu jak min. Twojego

i żeś się czepił tego wbijania w tyłek nie wiem co Ty tam grindowi byś w ten tyłek wbijał

klasyczne pjerdolenie gościa co nie ma pojęcia o dopingu i treningu. sportowiec teoretyk
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wie wszystko o realnej walce bo widzial kazda walke much
Jac tacy sa najlepsi, nie ma sensu polemika z kims bez praktyki, tym bardziej jesli mu sie wydaje ze wie lepiej od kazdego

Ps. Bane my gadamy o walce ulicznej nie sportowej. Nie ma to ze soba wiele wspolnego.




Zmieniony przez - grind w dniu 9/12/2015 11:54:58 PM
4

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak masz wyj**ane na forum to po co uczestniczysz w czymś na co masz wyj**ane?
a konto na sherdogu bystrzaku znaczy konto fightera na sherdogu, że walczy profesjonalnie
ty za to jac specem jesteś w ch** nt dopingu i MMA, w praktyce też pewnie masz osiągnięcia, przypomnij tylko jakie, bo masz 26 lat i widzę, że wiążesz przyszłość ze sportem
grind ty już nie wiesz o czym gadasz nawet 10 lat starszy tak samo bez osiągnięć, za dużo czasu na forum spędzacie a za mało trenujecie.

Bierzcie przykład z siwego, forum już pop******ił chyba, chce być pro i mieć kase z tego i nawet jak był tu na forum to się nie wywyższał jak wy, kompleksy jakieś macie widać

forum to miejsce dyskusji, nie musze trenować jak nie wiąże z tym przyszłości a tak robi większość


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-09-13 00:40:21
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zasapiesz sie, spokojnie.
Ch** ci do tego co Jac czy kto inny robi i czy spedza czas na forach. Zluzuj, bo ci chyba juz zwieracz trzeszczy
4

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
przeraża mnie wasza inteligencja, śmiali się z was w szkole i dlatego zaczęliście trenować co nie ?
zasapie się
czego ch** mi do tego? a wam ch** do tego czy trenuje czy jem pączki na czas, to forum, nie robicie tu za moich trenerów (na których notabene się nie nadajecie, bo nie macie osiągnięć i wiedzy teoretycznej)

dodam jeszcze grind, że dziękuje za troskę, ale nie martw się o moje nerwy, bo dyskutując z wami jestem bardzo spokojny, ogólnie w życiu też jestem spokojny zazwyczaj, dbam o zdrowie, nie denerwuje się niepotrzebnie zapobiegając chorobom, które mogą być następstwem.
Za to niektórym forumowiczom w tym tobie poleciłbym jakiś weed albo meliski przynajmniej, bo agresorzy z was nieźli

bane dostał 3 minusy, bo wrzucił walki i podzielił się prawdą - w sumie dobrze, że wprowadzili te minusy, można policzyć głupotę


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-09-13 01:18:51
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
To super, obydwaj sie zatem nie denerwujemy.

Tylko dlatego ze ty Bane i Pan P sie zgadzacie nie znaczy ze to prawda. Wiekszosc dzialu (trenujaca) uwaza inaczej moze dlatego dostal minusy ( hint )


Zmieniony przez - grind w dniu 9/13/2015 1:33:09 AM
4

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozdro

Następny temat

KSW 33: Materla vs Khalidov

WHEY premium