SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 191 - Johnson vs. Dodson 2 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie no, swietne podejscie z tym "nie interesujesz sie nizszymi wagami, wiec twoje zdanie jest bezuzyteczne".

ja np niziolkow (pokochalem to okreslenie, jest tak bardzo trafne <3 ) tez nie ogladam i mysle,ze mam do tego prawo. moga sobie byc najlepsi skillowo z calego UFC - whatever, nie jaram sie i juz.

no ale widac nie wszyscy podzielaja moja opinie. o tyle dobrze,ze chociaz ogladam te kategorie wyzej...

pewnie jak ktos oglada tylko lige hiszpanska i Lige Mistrzow to na forach pilkarskich (?) tez jego zdanie sie nie liczy, bo musi wszystkie/prawie wszystkie czolowe. a juz najlepiej zeby w ogole ogladal minimum z 8 lig, jak Pan Bóg przykazal.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale jak się tylko 3 kategorie wagowe ogląda to zupełnie co innego.
nie mieszaj do wszystkiego piłki nożnej, ale skoro już to zrobiłeś to takie coś nazywa się Januszostwo tak jak Janusze oglądają tylko KSW, ale wypowiadają się o wszystkim związane ze sportem i ich zdanie jest najważniejsze.
Rozumiem nie oglądać np kobiecego MMA z 2 powodów:
- gorszy poziom niż facetów - wyjątek to Ronda, fenomen, każdy prawdziwy fan MMA musi widzieć jej walki, bo jest na zupełnie innym poziomie plus jest bardzo bardzo sławna
- z przyczyn estetycznych, po prostu ktoś może nie tolerować jak się baby biją

Jednak określenie mieszane sztuki walki najbardziej odpowiada właśnie lżejszym kategoriom wagowym więc fan MMA nie oglądający walk Demetriousa Johnsona, TJ Dillashawa, Dominicka Cruza i innych świetnych technicznych fighterów to porównując do piłki jakby oglądał ekstraklase a nie oglądał ligi mistrzów, bo tam jest właśnie najwyższy poziom
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
bede mieszal, bo to najlepiej obrazujacy przyklad zazwyczaj.

jak bedzie ogladal tylko HW, a wypowiadal sie na temat LW czy WW,to ok - szczymryj.

natomiast jesli ktos oglada tylko KSW i komentuje tematy zwiazane TYLKO Z KSW, no to jaki problem? dla mnie nie ma. no jeszcze zalezy od formy wypowiedzi, czy sie madrzy przy okazji o czyms innym itd,wiadomo, ale tak z grubsza.

grind oglada HW i wypowiada sie o HW. lubi Overeema, wiec komentuje to, co zwiazane z Overeemem. i tak dalej.

ja moze i nie jestem, az takim Januszem MMA,bo nie ogladam tylko pchelek, ale nawet jesli - bo trzeba! - to mowi sie trudno. tyle,ze wypowiadam sie na tematy, o ktorych mam jakies - mniejsze lub wieksze - pojecie. nie ogladalem nigdy Dodsona ani tego drugiego karakanka (trolololo), wiec nie komentuje ich walk, nie zabieram glosu i nie krytykuje tego,ze maja metr wzrostu i jak ktos moze to ogladac. moze kiedys nawet rzuce okiem i sie przekonam, kto wie. :o

proponuje wiec na tej samej zasadzie miec wyyebane na to, co ogladaja inni i nie wbijac kolejny raz bezsensownych szpileczek,bo ktos sobie oglada to, na co ma ochote. zwlaszcza skoro komentuje tylko wydarzenia, o ktorych ma jednak jakies tam pojecie.

#buziaczkiwiadomo
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Wgl jakich rozmiarów trzeba mieć meksyk w mózgu aby to kto jest prawdziwym fanem określać na podstawie tego jakie kategorie wagowe/jakie ligi pilkarskie/jakie organizacje i na jakiej tv ogląda... Każdy lubi to co lubi a komentowanie na siłę kogoś poglądów o ile nie są wybitnie gówniane i oscylują w strefie zainteresowań tego kogoś jest p******eniem dla zwykłego p******enia.


Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-09-07 20:05:14
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
A ja myślę, że ten kto najczęściej wyzywa innych od Januszy jest największym Januszem :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie no grind się wypowiada o Aldo vs McGregor pouczając mnie a to lata świetlne do MW

savage to się mylisz
jakby nikt nie oglądał króciaków i się po prostu nie odzywał na ten temat to jeszcze nic.. ale jak ktoś w każdym poście o gali przypomina, że króciaków nie oglądał, że go j**ią i prawdziwym ME jest np Arlovski vs Mir to sobie pop******e swoje dyrdymały.
Dużo tu osób poucza (jak kulturalnie to ok, ale od d****i i idiotów) a nie ma zielonego pojęcia o czym pisze
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Panda pewnie sobie z ciebie łacha drze, a ty jak nastolatka ślinotoku dostajesz .
Ogladasz boks w muszej, słomkowej? Znasz mistrzów ostatnich 10 lat, najwiekszych, jakiegos smarka po za Rigondeaux?
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Poniewaz jestem tu tak popularnym tematem rozpraw Stevena pragne szczegolowo poinformowac co ogladam.
Kilka lat temu ogladalem od MW wzwyz i okazjonalnie inne.

Od jakiegos czasu ogladam damskie mma, czasem FW, i od kiedy zostalem fanem Showtimea od LW wzwyz.

Aczkolwiek nigdy zadne walki nie wzbudza we mnie emocji jak HW/LHW bo tam jest prawdziwa sila a kolesie z ogromna masa pokazuja niesamowita szybkosc i koordynacje o czym ostatnio tu rozmawialismy. Koty jak ch** dla mnie.

Odnosnie minusikow Steven sam jestem w szoku ile ich jest ale wierz mi ze czesciej ci daje plusa niz minusa co zapewne wiesz z notyfikacji


Zmieniony przez - grind w dniu 9/7/2015 9:09:52 PM
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Obelx w boksie akurat jest za duzo tych kategori wagowych. Jak taki Floyd zostaje mistrzem w 5 roznych kategoriach to cos jest nie halo.

Ja sie przyznam ze tez nie ogladalem ME tej gali, nie potrafie przejsc przez te kategorie wagowa.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-09-07 21:16:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Błąd bo MM osiągnął perfekcje, jak żaden inny zawodnik UFC.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozdro

Następny temat

KSW 33: Materla vs Khalidov

WHEY premium