SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 191 - Johnson vs. Dodson 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11723

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Andrzej by TKO dziś i na przywitanie Fiedzi z oktagonie. Zawsze trzeba także brać pod uwagę, że goście tacy jak Mir i Fedor nawet na autopilocie mogą wysłać dobranockę i zgasić światło w pokoju lub poddać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Im bliżej walki tym zakłady na obu się zbliżają. Mirkowi rośnie, Andrzejowi przeciwnie. Wygra mir bo jest wszechstronniejszy i sprytniejszy. Andrzej nie ma przewagi fizycznej i nie może stłamsić franka, jak ci co mieli wygrane z nim. W boksie wcale nie musi mieć dużej przewagi, a mir będzie wchodził w półdystans i bliżej żeby go trafić. Jak trafi to będzie koniec. Mira trudno ubić jednym ciosem, bo te ko co dostał były po seriach ciosów, jeden z barnettem po złej decyzji sędziego.
Boksowanie na dystans to dobra taktyka arlowskiego, wypunktowanie tez, ale szukanie strzała przy cwanym franku złe się skończy.
Taktyka Mira, mówił o niej w wywiadach, to wchodzenie bliżej i próba szukania ciosu otwierającego gnp lub poddanie. Coś mi się wydaje, ze Andrzej wcale nie stanowi takiego zagrożenia jak młody Duffee, ma swoje lata i nie może walczyć na takich obrotach z mirem jak np. Jds.
Ktoś tu dobrze napisał wcześniej, ze to rzut moneta będzie.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A ja na przekór powiem że mnie najbardziej jara walka główna a nie reszty bydlakóff
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Puar
A ja na przekór powiem że mnie najbardziej jara walka główna a nie reszty bydlakóff


aż ci chłopie dałem łape w góre. Mnie tak samo, oczywiście jakby było Johnson vs Cariaso II czy coś podobnego to wolałbym Arlovski vs Mir, ale patrząc na formę i różnice poziomów w technice (nie ma się co dziwić tam ciężcy a tam muszki) to wybieram walkę Johnsona z Dodsonem.

obczaiłem ważenie, Mir 266 yebany zbijał! patrzcie jaki on wielki jest, nnigdy taki wielki chyba nie był, jakie nogi oo z tym oczywiście, że piszę to jako negatywna rzecz a nie pozytywna. Arlovski 237 funtów wniósł, bardzo mało więc przewaga szybkości będzie bardzo bardzo duża. Po ważeniu szanse Franka zmalały i teraz to już nie jest rzut monetą taki od początku z resztą stawiałem na AA.
Mir oczywiście jak trafi to pozamiata, ale Arlovski przecież też, co z tego, że 237 skoro ma KO uderzenie co na Mira spokojnie wystarczy. Do tego cardio, TDD Andreia i braki w zapasach Mira, klincz dla Mira może być zbawieniem, ale Arlovski sam ma dobre obalenia z klinczu i może nie dać się stłamsić. Techniczna stójka Arlovskiego imo AA wygra może nie w 1 a w 2 rundzie jak Mir spuchnie.
Nawet jak Mir go obali to nie koniecznie jest po walce, Arlovski zielony w parterze nie jest, może przetrwać, ale raczej Mir skończyłby go jakby miał więcej niż 1/2 minuty czasu


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-09-05 10:38:41
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Mir ważył poniżej 240 w walce z barnettem i nie pomogła szybkość. Z cormierem 250 i też nic. Obie te walki pod okiem Jacskona przygotowywane. Może więc to saddło to optymalna waga:) Andrew wchodził na wagę w spodniach , więc przy takim wzroście waży jeszcze mniej. To wskazuje że będzie unikał bliskości tylko walka na dystans i zmęczenie.I tak stawiam na Mira gnp lub ko w stojce.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Mir mówił w którymś wywiadzie przed walką z Bigfootem, że zmienił przygotowania, trenuje rzadziej i już nie jest taki przemęczony, możliwe, że przez niższą aktywność przybrało mu się troszkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Xenu to, że przegrał nie znaczy, że mu nie pomogło, kto wie gdyby ważył z DC tyle co teraz z AA czy DC by go nie znokautował.. spekulacje spekulacjami a fakty faktami, będzie cięższy = będzie wolniejszy, cardio też nie będzie lepsze. Akurat Arlovski ma dobre cardio, świetnym przykładem jest jego walka z Rumble gdzie 1 rundę przegrał, prawie został znokautowany i gong go uratował co sprawia, że to chyba 10-8 było a potem Arlovski miał więcej energii, Rumble miał mało i Arlovski wygrał 2 rundy (wg mnie) a co najmniej 1 rundę no a porównajcie stójkę Johnsona a Mira, inna dynamika, zapasy Rumble ma dobre a Arlovskiego ni ch**a nie mógł obalić. Rumble co prawda znacznie lżejszy, ale czy uderza słabiej niż Mir
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408




Walka wieczoru:
125 lbs: Demetrious Johnson (124,5) vs. John Dodson (125) – walka o pas wagi muszej

Karta główna (godzina 4:00 czasu polskiego):
265 lbs: Andrei Arlovski (237,5) vs. Frank Mir (266)
205 lbs: Anthony Johnson (205) vs. Jimi Manuwa (204)
205 lbs: Jan Błachowicz (205) vs. Corey Anderson (205)
115 lbs: Paige VanZant (116) vs. Alex Chambers (115)

Karta wstępna (Fox Sports 1, godzina 2:00 czasu polskiego):
155 lbs: Ross Pearson (155,5) vs. Paul Felder (155,5)
135 lbs: Francisco Rivera (136) vs. John Lineker (135,5)
135 lbs: Jessica Andrade (134,5) vs. Raquel Pennington (136)
145 lbs: Clay Collard (146) vs. Tiago Trator (146)

Karta wstępna (UFC Fight Pass, godzina 1:00 czasu polskiego):
185 lbs: Joe Riggs (187,5*) vs. Ron Stallings (184)
155 lbs: Joaquim Silva (154,4) vs. Nazareno Malegarie (156)

*Riggs dostał godzinę na zbicie wagi do limitu wagi średniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 74 - Holloway vs. Oliveira - wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

UFC Fight Night 75: Barnett vs Nelson

WHEY premium