SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 182 Jones vs Cormier - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Tylko jako fan Cormiera i Jonesa liczyłem na wygraną Daniela fakt. Doceniam Jonesa bo jest naprawdę zaj**isty i to potencjalnie nowy GOAT... Ale zawsze byłem przekonany, że Cain w formie z walki z JDS jedzie wszystko co sie rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dokladnie Mikel. To zabawne

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Niewazne ze ma 8 obron pasa walczac z samymi kozakami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez zauwazylem,ze po kazdej wygranej Jonesa w temacie po gali zacyna sie pyerdolenie pod tytułem "Jones zbierze wpyerdol w ciezkiej",brakuje jeszcze bulletskata który wkleiłby mlion gifów potwierdzających te teze.

Ciekawe czemu nikt po wygranych Weidmana nie dyskutuje,że ten dostałby wpyerdol w półciężkiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Nie lubię Jonesa, ale jak by był w HW to Cain będzie miał prawdziwe wyzwanie. Ale zaraz - przecieżJones jest w LHW i jeszcze tu trochę zostanie więc o czym my gadamy? Najpierw niech znów wygra z Gusem, o ile ten wygra z Rumble :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Kurde sam nie wiem co sądzić o Lombardzie w WW, jakoś nie jestem w stanie zwizualizować jego walki z rorym, robbim czy hendricksem. Tego Burkamna powinien wciągnąc nosem a tu 3 rundy ganiania za nim, jakoś tak bez polotu. Ma być ponoć Lombard vs Rory i niestety na dzien dzisiejszy dawałbym 70-30 dla kanadyjczyka

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Burkmann uciekal caly czas i dobra szczene mial. Rory za wysoko, niech mu dadza zwyciezce Woodley vs Gastelum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
A co do HW, to JJ spokojnie mógły całą tą dywizje wciaganc nosem jakby przeszedł nie ma tam jakich wielkich skillowców, poza Cainem, JDS/werdumem obecnie no i miocicem. Oczywiście żebysmy sie zrozumieli, nie ma skillowców na JJ. Sądzicie, ze JJ nie wymyśliłby czegos kreatywnego na wygranie z BF ? Fakt to mogłobybyć ciekawe, bo JJ nie ma KO power, a obalać za dwie nogi kloca spod siatki, który w dniu walki wazy pewnie ze 130 kg to nowe doswiadczenie.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
w hw jest inaczej.. ile ciosow cormiera/gusa/texeiry przyjal jj? w hw po przyjeciu kilku ciosow kogokolwiek moglby byc zgon, od kazdego top5 by ich zebral te wlasnie kilka

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Od DC zebrał sporo naprawdę mocnych ciosów i tylko chwilami był lekko przymroczony. JJ ma betonowy ryj niezaprzeczalnie.

Jeśli chodzi o siłę ciosu to myślę, że jednym strzałem mogliby go tylko Hunt, Nelson i JDS posadzić, ale to też by musieli świetnie trafić.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slaba obrona

Następny temat

Aukcja charytatywna rękawic z autografami

WHEY premium