SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 182 Jones vs Cormier - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
styl walki inny, taki Travis Browne np każdym ciosem chce urwać łeb tj Hendo w sumie. Jones walczy metodycznie jak Cain, oni nie wkładają zawsze pełnej mocy w uderzeniach. Najlepszym przykładem jest Nick Diaz. Rogan o tym opowiada w filmiku, który wrzuce do tematu przed galą UFC 183. Diaz potrafi uderzyć, ale ma inny styl, znokautował Lawlera chociaż Diaz to świetny bokser, nie sama czysta moc tylko technika i timing czynią ciosy skutecznymi.

albo Nelson to też taki przykład co jak się okazało w walce z Cormierem przyniosło odwrotny skutek i to Nelson dostawał. Kondycja jest bardzo ważna w tym sporcie a bicie takich lujów na 100% to duża utrata sił

patrzcie ten na to: wg wielu tutaj Diaz nie ma ko uderzenia a znokautował Lawlera. Po 10 latach czy tam iluś Hendricks uważany za 1 z najmocniej uderzających fighterów na świecie w 50 minut walki z Lawlerem wsadzić mu w ch** lujów i nawet go na deski nie posadził.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-01-06 00:49:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
jest takie pilkarskie powiiedzonko: raz do roku to i kij od miotły strzeli. pewnie nawet Piotr Strus ma jakies KO na koncie.

wiadomo,ze ma inny styl walki,ale nie ma zbyt wielu przeslanek do tego,zeby stwierdzic,ze ma KO cios,natomiast mysle,ze sa,zeby rzucic teze,ze nie ma. jakby sie uparl,to moze kogos by ubil,ale sa goscie,ktorzy rzucem ciosem z du.py i gosc idzie spac (wielu z HW,Hendricks,Henderson,czy nawet Conor,o ktorym sie raczej w tym tonie nie mowi,a ktory na 16 zwyciestw ma 14 KO/TKO),no i sa tacy,ktorzy moga miec mocny cios/byc swietnymi strikerami,ale tez bez przesady.

kto z nas nie ma mocnego ciosu walac w gruche w nadmorskiej miejscowosci, niech pierwszy rzuci kamieniem. a KO ciosu jednak pewnie nie mamy.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-01-06 01:00:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie,Strus nie ma KO na koncie,tylko 4 TKO w tym 2 po kontuzjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zapomniałem jeszcze dodać jedną rzecz. Tak samo jak u Gautana, ciśnienie mi się uspokoiło jak zobaczyłem że Cormier nie może sobie ot tak obalać Jonesa. Wtedy już wiedziałem że będzie decyzja w którąś ze stron

Fajny artykuł: http://www.bloodyelbow.com/2015/1/6/7499359/jon-jones-cormier-ufc-182-new-old-school-judo-chop-mma-technique-in-fighting-boxing-gif-1

Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-01-06 22:19:15

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4533 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263178
Mały news:


http://mmajunkie.com/2015/01/ufc-champion-jon-jones-tests-positive-for-cocaine-reportedly-enters-rehab









UFC.com


STATEMENT FROM THE UFC:

“We support UFC light heavyweight champion Jon Jones’ decision to enter a drug treatment facility to address his recent issue. While we are disappointed in the failed test, we applaud him for making this decision to enter a drug treatment facility. Jon is a strong, courageous fighter inside the Octagon, and we expect him to fight this issue with the same poise and diligence. We commend him on his decision, and look forward to him emerging from this program a better man as a result.”

STATEMENT FROM DANA WHITE, UFC PRESIDENT

“I am proud of Jon Jones for making the decision to enter a drug treatment facility. I’m confident that he’ll emerge from this program like the champion he truly is.”


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-01-07 00:01:24

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
As strange as it may seem, cocaine isn't a banned out of competition substance by the NSAC, so not only did they not have the power to stop the fight from going forward, but there's no changing the result either. Unless the UFC wants to strip Jones, the belt is still his.


Haha koka może być, ale za marihłanę to już by zbanowali

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
też mnie to zszokowało, bardziej to, że kokaina legalna niż to że Jones wpadł. Co za cyrki xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683




jesli bedzie do tego wychodzil,to az zmusze sie do bycia fanem nr 1.


Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-01-07 01:11:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
E tam wielkie rzeczy.
Mala kreska tu I tam nikomu nie zaszkodzi.
Teraz dopiero hejty zaczna kwiczec w necie lol.
Ale co tam wilk nie powinien dbac o opinie owiec

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No ale Diaza i wielu innych banowano za marihłanę... a koka pobudza. A miał ją w organizmie podczas walki. Nieraz się słyszy że ktoś naćpany na jakiejś bójce miał obniżony próg bólu itd
BEKA



JON "COKE" JONES AHAHA

Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-01-07 02:38:34

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slaba obrona

Następny temat

Aukcja charytatywna rękawic z autografami

WHEY premium