SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 170: Evans vs Cormier!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22811

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
niestety pomimo całej sympatii do Sugara, Cormier go zje

Zmieniony przez - grind w dniu 2014-01-15 22:05:51

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
ja tam całym serce za Cormierem już od początków w Strikeforce, bardzo poukładany zawodnik, szkoda, że już nie w ciężkiej no ale taka jego decyzja. Chciałem by skopał JDS-a. Zdecydowanie K.O na Evansie

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1258
Wyplujcie te słowa, niegodni łaski Pana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka Nurmagomedova z Diazem też nie dojdzie do skutku. Dana mówi, że Nate także odrzucił propozycję konfrontacji z Khabibem, a sztab Diaza, że White nie zgodził się na ich warunki finansowe.
Jeżeli chodzi o walkę Evans vs. Cormier to stawiam na tego pierwszego. Daniel jeszcze nigdy nie przymierzał się do zbijania do takiej wagi i tu może mieć problem. Dodatkowo myślę, że Evans jest szybszy i będzie starał się go wypunktować nie dając się złapać w klincz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pragne przypomnieć że evans nie dał rady małemu Nogowi-jak u diabła miałby dac rade Cormierowi??? szybszy od cormiera? w wersji light Cormier bedzie jeszcze eksplozywniejszy.
A rusek niech siedzi na tyłku cicho i czeka aż mu dadza przeciwnika.chyba mysli,że jest w Rosji

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tak ,że matematyka w MMA nie działa a Lil Nog ma bdb boks i dobry zasięg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1258
Rashad zrobi DC, disconnected!

WAR SUGA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grind tu masz rację. Jedyne co Rashad mówił o swojej walce z Lil Nogiem to, że według niego to była najgorsza walka w jego karierze i takie coś się już nigdy nie powtórzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
To szykuję się gala olimpijczyków : Ronda,Cormier,McMann
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bardzo bardzo jarałem się walką Rondy z Sarą, ALE... wyczytałem że kobieca dywizja zapaśnicza nie umywa się poziomem do tej od judo. Że kobiece judo ma dłuższą tradycję, więc to że jakaś babka była olimpijką w zapasach to jeszcze nie znaczy że jej zapaśniczy poziom jest na poziomie judo olimpijskiej dżudoczki. Nigdy za bardzo nie śledziłem kobiecej dywizji w zapasach ale z tego co ludzie piszą to to raczej prawda. Mimo wszystko Sara jest mocna fizycznie i może da radę. A jak nie to czekam na Ronda vs Cyborgowa.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-02-11 18:30:10

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 33 - wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

KSW 25 live! Zanim napiszesz czytaj 1szy post

WHEY premium